Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

PRAVA LJUBAV - Sex, emocije i ljubav - kao status qvo,......

Ova grupa je namenjena da doprinese razvoju prave ljubavi medju svim ljudima.

Sta znaci prava ljubav? ko me voli ? koga volim ?

Da li dobijamo postovanje u pravoj meri u kojoj ga zaluzujemo ?

Svi koji zele da dobiju odgovore na pitanja oko ljubavi ( porodicna, bracna, prijateljska itd ) ovo je prava grupa za njih.

Sex, emocije i ljubav - kao status qvo

Danas vlada opsti haos u emotivnom svetu i vise se ne zna ko pije a ko placa.Potrebno je ogromno iskustvo da bi se zapazila razlika izmedju prave emocije i ljubavi i zavodjenja kao oblika trenutnog uzivanja i zadovoljstva.

Da li mi vladamo situacijom ili situacija vlada sa nama, to je veliko i kljucno pitanje za svaku vezu koja nastaje ?

Potreba za promenama, iskrenoscu i postovanjem je danas veca nego ikada !

Zavodjenje je oblik marketinga u smislu emotivne ponude.

Koliko bi bila profitabilna ideja napraviti akademiju zavodjenja ?

Kako prici osobi koja nam se svidja, kako pokloniti drugima osmeh koji obecava, kako voditi razgovor, na kraju krajeva svi mi prodajemo sebe na najbolji moguci nacin.

Danas je sve vise ljubav zasnovana na marketinskim i materijalnim principima !

Da li ce doci ona nekadasnja vremena u kojoj romanticni razgovori i prave otvorene tople emocije cirkulisu izmedju istinski zaljubljenog para.

Da li ovo vreme znaci da dolazi na scenu emotivni invaliditet, da li je prividna emocija zamenila pravu?

To su pitanja koja su postavljaju pred nama, svakako ne smemo prepustiti slucaju da ne damo sve od sebe i ne pokusamo da trajne vrednosti plasiramo nasoj blizoj i siroj okolini.

Ko ima ljubav taj ima san, ko ima san, taj pobedjuje !

Emocije postoje i one su sastavni deo zivota, ali kada kazem da postoji glad za emocijama mislim na emocije ljubavi , saosecanja , milosrdja naravno i dobrih gestova.

Ljudi su se danas otudjili jedni od drugih i postali su veliki egoisti - iskljucivo misle na sebe.

Verujem da svi mi zajedno treba da damo podrsku ljudima oko nas i samo kroz licni primer mozemo uticati pozitivno na nase okruzenje .

Verujem da ovde ima konkretnih dama koje vole uzivo da komuniciraju i da se druze...
[/img]
PRAVA LJUBAV - Sex, emocije i ljubav - kao status qvo,......

Ova grupa je namenjena da doprinese razvoju prave ljubavi medju svim ljudima.

Sta znaci prava ljubav? ko me voli ? koga volim ?

Da li dobijamo postovanje u pravoj meri u kojoj ga zaluzujemo ?

Svi koji zele da dobiju odgovore na pitanja oko ljubavi ( porodicna, bracna, prijateljska itd ) ovo je prava grupa za njih.

Sex, emocije i ljubav - kao status qvo

Danas vlada opsti haos u emotivnom svetu i vise se ne zna ko pije a ko placa.Potrebno je ogromno iskustvo da bi se zapazila razlika izmedju prave emocije i ljubavi i zavodjenja kao oblika trenutnog uzivanja i zadovoljstva.

Da li mi vladamo situacijom ili situacija vlada sa nama, to je veliko i kljucno pitanje za svaku vezu koja nastaje ?

Potreba za promenama, iskrenoscu i postovanjem je danas veca nego ikada !

Ljudi se razlikuju po tom pitanju. Ima onih koji su emotivni, i onih koji to baš nisu. Na primer, ja nisam emotivan, ali ipak s vremena na vreme imam neke emocije. Naravno, većina nas bar povremeno ima potrebu da oseti neku od navedenih vrsta ljubavi. Čovek je ipak društveno biće. Prirodno je voleti svoju okolinu i očekivati nešto slično od okoline. Naravno, ne možemo voleti baš svakog, ljudi ipak ponekad imaju nepremostive međusobne razlike. Naravno, i u slučajevima kad nekog baš i ne volimo, treba pokušati mirno živeti jedan pored drugog. Tolerancija je jedan od temelja ljubavi.

Zavodjenje je oblik marketinga u smislu emotivne ponude.

Koliko bi bila profitabilna ideja napraviti akademiju zavodjenja ?

Kako prici osobi koja nam se svidja, kako pokloniti drugima osmeh koji obecava, kako voditi razgovor, na kraju krajeva svi mi prodajemo sebe na najbolji moguci nacin.

Očigledno nisam baš iskusan po tom pitanju, pošto me te igre zavođenja po pravilu smaraju, jer ženske vole da se to oteže unedogled. Naravno, mnogim ljudima to pričinjava zadovoljstvo i uživanje.

Danas je sve vise ljubav zasnovana na marketinskim i materijalnim principima !

To je dobro zapažanje, taj problem je danas izraženiji nego ranije.

Da li ce doci ona nekadasnja vremena u kojoj romanticni razgovori i prave otvorene tople emocije cirkulisu izmedju istinski zaljubljenog para.

Da li ovo vreme znaci da dolazi na scenu emotivni invaliditet, da li je prividna emocija zamenila pravu?

To su pitanja koja su postavljaju pred nama, svakako ne smemo prepustiti slucaju da ne damo sve od sebe i ne pokusamo da trajne vrednosti plasiramo nasoj blizoj i siroj okolini.

Ko ima ljubav taj ima san, ko ima san, taj pobedjuje !

Emocije postoje i one su sastavni deo zivota, ali kada kazem da postoji glad za emocijama mislim na emocije ljubavi , saosecanja , milosrdja naravno i dobrih gestova.

Nisam baš emotivan, ali ipak povremeno imam neke emocije.

Ljudi su se danas otudjili jedni od drugih i postali su veliki egoisti - iskljucivo misle na sebe.

Ja jesam egoista, mada ne veliki. Ko ne voli sebe ne voli ni druge.

Verujem da svi mi zajedno treba da damo podrsku ljudima oko nas i samo kroz licni primer mozemo uticati pozitivno na nase okruzenje .

To je moguće, ali samo u nekoj meri Smile

Verujem da ovde ima konkretnih dama koje vole uzivo da komuniciraju i da se druze...

Ima ih, ali bar koliko sam za sada primetio za ovih dva i po meseca, većina njih više voli da se sa većinom ljudi koje upoznaju preko Interneta druži samo preko Interneta roll
ja sam veoma emotivna.. cry

i to mi apsolutno nije dobar saveznik. 8)

jer ljudi su zlo! evil
Svaki pocetak je tezak, pa i druzenje uzivo...

Verovatno ljudi nisu bas hrabri da budu konkretni vec vise vole da prikazuju sebe u svetlu u kojem zele da budu umesto onakvim kakvi zapravo jesu, to je problem....

Da li je neko previse emotivan ili nije emotivan to je stvar navike i emocije se razvijaju od detinjstva pa do kraja zivota, zapravo razvijaju se ili zakrazljavaju....

Danas se sve svodi na sex, nekazem da je sex losa stvar, kazem samo da ljudi trebaju da komuniciraju i da se razumeju na pravi nacin da bi veza uspela....

Hvala na komentaru zaista je bio temeljan....
Svaka osoba je za sebe, verujem da je problem u vasoj proceni coveka i ocekivanjima. Ocekujete od ljudi da urade nesto za vas...

Prava ljubav je bezuslovna i neocekuje zauzvrat nista od druge strane.....

Promenite ocekivanja i neoptuzujte druge, jer jedan prst pokazuje na njiha 4 na vas....

Svaki pocetak je tezak, pa i druzenje uzivo...

Verovatno ljudi nisu bas hrabri da budu konkretni vec vise vole da prikazuju sebe u svetlu u kojem zele da budu umesto onakvim kakvi zapravo jesu, to je problem....

Da li je neko previse emotivan ili nije emotivan to je stvar navike i emocije se razvijaju od detinjstva pa do kraja zivota, zapravo razvijaju se ili zakrazljavaju....

Danas se sve svodi na sex, nekazem da je sex losa stvar, kazem samo da ljudi trebaju da komuniciraju i da se razumeju na pravi nacin da bi veza uspela....

Hvala na komentaru zaista je bio temeljan....
Ako nezelis ljubav onda plati interes parama , to rade danas 95% ljudi....

lol
Obostrano postovanje je osnov za pravu ljubav.

Potpisujem. Ljubav vremenom gubi na intenzitetu i ako u vezi nije postojalo postovanja, takva veza osudjena je na kraj ili "trpljenje" jedno drugog iz navike ili straha da ostanu sami.........
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
a zasto prava ljubav pocinje seksom?
:D

El Biteru, KUj te to slagao? i To u tim godinama? Lele...................... lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.

El Biteru, KUj te to slagao? i To u tim godinama? Lele...................... lol

pa procitaj naslov!

inace, kad sam bio mlad, neko je rekao da su matorci sto se tice seksa gori od mladih!
nisam verovao!

lol

lol

shock

nemam interes. 8)

lol

zasto da placa, ako ima para tudje joj i ne treba

Potpisujem. Ljubav vremenom gubi na intenzitetu i ako u vezi nije postojalo postovanja, takva veza osudjena je na kraj ili "trpljenje" jedno drugog iz navike ili straha da ostanu sami.........

Slazem se, takodje ljubav vremenom moze da dobije na intenzitetu sto zavisi od nas samih....Na ljubavi treba da se radi...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:23 am.