Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

PRAVA LJUBAV - Sex, emocije i ljubav - kao status qvo,......

Ova grupa je namenjena da doprinese razvoju prave ljubavi medju svim ljudima.

Sta znaci prava ljubav? ko me voli ? koga volim ?

Da li dobijamo postovanje u pravoj meri u kojoj ga zaluzujemo ?

Svi koji zele da dobiju odgovore na pitanja oko ljubavi ( porodicna, bracna, prijateljska itd ) ovo je prava grupa za njih.

Sex, emocije i ljubav - kao status qvo

Danas vlada opsti haos u emotivnom svetu i vise se ne zna ko pije a ko placa.Potrebno je ogromno iskustvo da bi se zapazila razlika izmedju prave emocije i ljubavi i zavodjenja kao oblika trenutnog uzivanja i zadovoljstva.

Da li mi vladamo situacijom ili situacija vlada sa nama, to je veliko i kljucno pitanje za svaku vezu koja nastaje ?

Potreba za promenama, iskrenoscu i postovanjem je danas veca nego ikada !

Zavodjenje je oblik marketinga u smislu emotivne ponude.

Koliko bi bila profitabilna ideja napraviti akademiju zavodjenja ?

Kako prici osobi koja nam se svidja, kako pokloniti drugima osmeh koji obecava, kako voditi razgovor, na kraju krajeva svi mi prodajemo sebe na najbolji moguci nacin.

Danas je sve vise ljubav zasnovana na marketinskim i materijalnim principima !

Da li ce doci ona nekadasnja vremena u kojoj romanticni razgovori i prave otvorene tople emocije cirkulisu izmedju istinski zaljubljenog para.

Da li ovo vreme znaci da dolazi na scenu emotivni invaliditet, da li je prividna emocija zamenila pravu?

To su pitanja koja su postavljaju pred nama, svakako ne smemo prepustiti slucaju da ne damo sve od sebe i ne pokusamo da trajne vrednosti plasiramo nasoj blizoj i siroj okolini.

Ko ima ljubav taj ima san, ko ima san, taj pobedjuje !

Emocije postoje i one su sastavni deo zivota, ali kada kazem da postoji glad za emocijama mislim na emocije ljubavi , saosecanja , milosrdja naravno i dobrih gestova.

Ljudi su se danas otudjili jedni od drugih i postali su veliki egoisti - iskljucivo misle na sebe.

Verujem da svi mi zajedno treba da damo podrsku ljudima oko nas i samo kroz licni primer mozemo uticati pozitivno na nase okruzenje .

Verujem da ovde ima konkretnih dama koje vole uzivo da komuniciraju i da se druze...
[/img]
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:08 pm.