Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ljubav je izvor svih motiva uspeha i neuspeha. Ljubav je neophodan cinilac zivota. Kako naci pravu osobu, kako imati pravog prijatelja , kako biti okruzen ljubavlju?

To su pitanja koja zanimaju sve nas, to je sustina srece na planeti - biti voljen i voleti, cela duhovnost se zasniva na ljubavi i postovanju.

Zasto postoji mnogo razbijenih brakova, veza, da li je pocetak tih veza bio zasnovan na pravoj ljubavi ili nekoj trenutnoj potrebi koju su parovi zeleli da zadovolje.

Ko je kriv, ko je u pravu kada nastane prekid veze izmedju ljudi?

Kako prepoznajemo da nas neko voli, koliko je potrebno vremena i momenata da shvatimo potencijal ljubavi koja nam se pruza, da ili istu mi vracamo drugima.

Ko daje dace mu se, tako kaze sveto pismo, da li dovoljno dajemo ili smo stisnute ruke u davanju pa nam se to obija o glavu tokom zivota.

Nepoverljivi smo jedni prema drugima jer smo i mi sami ti koji se kockamo sa nasim kredibilitetom, jer nismo cesto puta iskreni-takvi smo mi ljudi sta ces!

Kako napraviti selekciju gde se slicni druze sa slicnima, da li je moguca cak i geografska podela ljudi ili je sve tako uredjeno da gde ima dobra ima i zla i obrnuto, kao sto kaze jing i jang filozofija.

Verujemo svi u ljubav ali onu koju nam daju, treba jos vise da verujemo u ljubav koju mi drugima pruzamo i onda ce sve biti na svom
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:37 am.