Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: BRENDIRANJE
Svi smo mi fazonu marka nam nije vazna ... ali da li je zapravo tako ?

Drugarka Belka me na jednoj temi malo bacila u razmisljanje ...

Spremam se da krenem na kaficu sa drugom u kraju, svlacim Champion bermude oblacim H&M pantalone, svlacim nike majicu oblacim Burberry, uzimam Ray Ban cvike sa stola, uskacem u Bata patike, trpam u Spriengfild torbicu CK novcanik, Sony Ericsson telefon, Winston 100s cigarete, Cricket upaljac. Nabacujem malo Boss parfema, gasim Sony TV, i vracam se za svoj DELL laptop da odkucam ovo pomalo zbunjen i postidjen ... shvatam da nosim cak i Skiner gace ...

hm novine citam iskljcivo PRESS, ne pijem koktu nego coca colu, ispred je parkiran fiat a ne zastava. ZASTO BRE ? Zato sto smo svi mi robovi brendova priznali to ili ne ... Brendiranje je moj posao. To je nesto cime se bavim od cega zivim. Prvi bi trebalo da znam da je sve samo marketing, sarena laza, muda za bubrege ...

Pretresite svoje dzepove, jel unutra drina il je merlboro ? Vozite li ficu ili audi ? Koji parfem imate ? Prasak za ves jel Ariel ili je Merima ? Pijete li BIP pivo il Amstel ? Koliko brendirane robe imate u ormaru ? Koje je marke vas televizor, telefon ?

Slazem se ... svi mi imamo "NO NAME" stvarcica po ormarima, ali zasto nisu sve ? Zasto ne pijemo vise one sirupe na razblazivanje a nekad jesmo ? Setite se '93e ? Tada nam je bilo svejedno zar ne ? Kineske soljice za kafu, rumunski benzin, novopazarske farmerke, crnogorski marlboro - lovcen, brut dezodoransi, yugo coral ...

te davne '93 mozda smo i srecnije ziveli, neko mozda ne, neko se ne seca, neko ne zeli da se seti ... al da budemo iskreni prema sebi, da li mi formiramo trziste ili trziste nas ? Jeste li sigurni da nismo svi robovi brendova ? Ja sam do malo pre mislio da nas, ali sada ...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:32 pm.