Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Se neshto razmishljam oviK dana, shto me bre mushki ne gledu u ochi il mislU da mi se podochnjaci spushtili do rebra pa da mi tUj ochi? twisted Za zeMske chlanice samo ..........imate li vi takijeK problema ? Mico ti nemash toJ znamo pa nemO mlogo da se javljash na oviJe temE lol
Pa garant imas urokljiv pogled, pa se boje... rollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Pa garant imas urokljiv pogled, pa se boje... rollroll

ma gledU me bwe u "ochi" ne u ochi roll
Ja te gledim u visini guz'ce ,ne što je ona lepo oblikovana,već zato što su ti ruke spušćene a u njima ti pivo u jednoj a pljeska u drugoj.......sve mislim da je za men i jedno i drugo. roll
Zavisi koliko se otvoris. Ako je dosta, ne treba da te cudi pogledIvanje. A ako si se predimenzionirala, Jopet... lollollol

p.s. Nego, di si ti na ovim stranama, a? Sve ti crno pred ocima? Tonguewink :D
Mozda im je neprijatno da te pogledaju u oci i nesto kazu. Lakse im je ta cute i gledaju te u "oci".

Sto rece Amelija, jeste da je vrucina, ali stavi "naocare", pa ce manje gledati. lolwink
lollol

Rekla sam, ako njoj smeta. Znam da muskarcima ne smtaju pogledi na "oci". lol Naprotiv. wink
Ne volem ortopedska pomagala za "ochi" roll
Nisau to pomagala, nego malo zatvorenija majca ili haljina. Smile Zar je to pomagalo? Moze i u takvoj varijanti sve to lepo da izgleda, ali malo "upakovano" wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:56 pm.