Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svaki detalj razgovora, setanje i kupovina u trznim centrima, zene interesuju detalji dok muskarce sustina i nevide poente u sitnicama koje zene vole...

Zene vole paznju tokom celog dana, poruke, lepa iznenadjenja i prijatna podrska ( samo ne preterano jer onda prelazi u smaranje ), dok muskarci razmisljaju o poslu i kada se vrate kuci zanima i krevet i sex...

Zene tek kada su opustene ulaze u sex dok muskarci se sa sexom opustaju...

Kako prevazici te nesuglasice i razlike, mozda je komunikacija i bolje razumevanje partnera pravi lek, jer najlakse je da se ljudi zakace i prebacuju jedno drugome, tamo negde ih ceka slicna situacija....

Razgovori i rad na sebi cine promene u vezi koje doprinose jednostavnim pozitivnim resenjima umesto kompl;ikaciji odnosa...

Razumite se vise i dublje i uvek cete biti zajedno.... rollroll
Razlikujemo se ... to je to.. ne bi se privlacili da nije tako. Ako zelite to sto vam je u glavi non stop a znate sta zene vole pa pruzite im dobicetono o cemu mastate
Nije poenta nesto dobiti vec imati odlicno raspolozenje i dobar zivot u vezi......Uzajamno je potrebno razumevanje, postovanje i rad na sebi...

Svaka licnost je posebna za sebe i svako za sebe mora uraditi ono sto je neophodno da bi se slagali u vezi... winkroll
Razlikujemo se ... to je to.. ne bi se privlacili da nije tako. Ako zelite to sto vam je u glavi non stop a znate sta zene vole pa pruzite im dobicetono o cemu mastate

Nije tako lako pogoditi šta pojedina žena voli. Naravno, ima tu dosta preklapanja po nekim pitanjima, ali su im ipak pojedine želje specifične. Žene to retko kažu direktno, nego uglavnom očekuju da im mi muškarci čitamo misli i pogodimo šta bi to one od nas htele. Žene ponekad vole da komplikuju stvari Smile
Zene moraju da kazu sta im odgovora, mada i muskarci treba da istrazuju i budu pronicljivi ...zene vole kada i otkrivamo... roll
Koja žena ne voli da bude otkrivena... Jedino ako je zima a špored se ugasio.
Zene su tajna koja se otkriva citav zivot i to je zanimljivo za prave pronalazace tajni..... wink
Mislim, da je glavni problem zadnje vreme, da smo i jedni i drugi poceli previse, da analiziramo suprotni pol umesto, da jednostavno uzivamo jedni u drugima i da prihvatimo te nase razlike, jer one su tu. Wink Kako fizicki, tako i "mentalno". Wink
Muskarci su sa Marsa, zene sa Venere, a svi mi zivimo na Zemlji, pa je valjda red, da se prilagodimo jedni drugima, zar ne. Wink Zato i trazimo partnera, koji nam najbolje "lezi". Wink
Machkice, ti si skroz u pravO wink
Cekajte, idem i ja!!!
Kako devojke prepoznaju one koji im najbolje prilegnu... wink
Pravi partner je onaj koji moze da ponese i voli tvoje mane. Wink
Postovanj, strpljivost i tolerancija puna ljubavi moze da izdrzi sve mane ovoga sveta...vredi trpeti necije mane ako su one u promenljivoj kategoriji tokom vremena.... wink
Zene su emotivnije i njih vise zanimaju sitnice, ako zelis zazdovoljiti zenu onda moras znati da ona boduje isto ni 1000 eura i jedan cvet, poenta je da joj se da dovoljna kolicina paznje i sa druge strane da budete dovoljno karakterni da se nelelujate na svakom povetarcu, jer za nju je muskarac oslonac kao i partner.... wink
roll Ko zna sa zenama lako mu je u svemu roll

Nije tako lako pogoditi šta pojedina žena voli. Naravno, ima tu dosta preklapanja po nekim pitanjima, ali su im ipak pojedine želje specifične. Žene to retko kažu direktno, nego uglavnom očekuju da im mi muškarci čitamo misli i pogodimo šta bi to one od nas htele. Žene ponekad vole da komplikuju stvari Smile

komplikovane smo ... s tim se pomirite
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:44 pm.