Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve vise na ovom sajtu bolesnih osoba , koji jos nisu utvrdili pol .... Sve vise ruznih slika , ljudi koji nemaju nista pametno da kazu i mnogo laznih profila .... Cemu sluzi uopste ovo ???
Sve vise na ovom sajtu bolesnih osoba , koji jos nisu utvrdili pol .... Sve vise ruznih slika , ljudi koji nemaju nista pametno da kazu i mnogo laznih profila .... Cemu sluzi uopste ovo ???

I tebe nervira ova nova tupsonka??
stvarno gde su ti moderatori vec ???
Znaci ti nerviras samu sebe .... ili samog ... novi TREND
Znaci ti nerviras samu sebe .... ili samog ... novi TREND

Razocarala si me Vekeru, bas. cry
Mozes ti i bolje ... ili si dozivela/o maximum
zaboleo me stomak od ovih ovde.. covek koji ima 10 profila hahahaha sam se sa sobom dopisuje ahahaha lol ovo je sizzofrenija
zaboleo me stomak od ovih ovde.. covek koji ima 10 profila hahahaha sam se sa sobom dopisuje ahahaha lol ovo je sizzofrenija

Frustracija zeno, ne moze da baca vise u dalj ili je desnica sakic popustila

Sto promeni sliku...lepsa mi je bila ona pre lol

Ne pisi mi duso na pp, ne palis me!!!

Gde je taj moderator, bas ste obe smor!!!! twisted

da ti duso bodem oci
e ovo je vrh ... osoba zvana sizika mi pise privatno a optuzuje me da ja njoj pisem.. e ovo nema nigde... idi citaj o tvojoj bolesti , leci se

Frustracija zeno, ne moze da baca vise u dalj ili je desnica sakic popustila

Nije valjda dotle doslo, otkaci ti njega, vidis da si ko bomba tempirana tik-tak, jos ako ne moze nista, ne treba ti takav muskarac!!!!!

Nije to ona, to je pevacica Mina lol

da ti duso bodem oci

Vise mi bode ovo ,,duso.. 8)
e ovo je vrh ... osoba zvana sizika mi pise privatno a optuzuje me da ja njoj pisem.. e ovo nema nigde... idi citaj o tvojoj bolesti , leci se

Budalo, ja sam ti napisao komentar, to se javno objavljuje, ne lazi gaduro !!!! evil
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:58 pm.