Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako covek nema sta da kaze bolje je da cuti....

Dali neko na forumu ima bar jednu temu koja je zadrzala svoj kurs i da nije imala prepirke i smarace i minere?

:?:
Ljudi koriste po 10 godina forume a ti si dosao juce da prosipas mulj koji su mnogi davno vec prosuli
Pitanje je da li postoji bilo ko sa makar jednom cistom temom od pocetka do kraja? :?:
To je odlicna vest, samo ostavite link da se prikljucimo.... wink
Da je unistis do kraja, posto ti sve sto zapocnes unistis da nije tako danas bi sedeo sa nekom devojkom a ne sa ekranom
Da je unistis do kraja, posto ti sve sto zapocnes unistis da nije tako danas bi sedeo sa nekom devojkom a ne sa ekranom

Sta ti je iskustvo lol
Neko voli da je u centru paznje kako bi hranio svoju sujetu i ego, mozda je to jedan od razloga slabe fokusiranosti na temu sa odredjenim ciljem....Forumi su uglavnom raznoliki i odstupaju upravo zbog toga od sadrzaja....

Sta ti je iskustvo lol

Vidim draga da ti plasticar nije uradio kako treba ono izmedju nogu, brzo kod dr Colica wink
Svako prica o onome sto zeli da ima.....

Lepo je i kada covek u smislu doamra sebe u besmislu...mozak pusti na ispasu neko vreme..... wink 8)
Gorane od srca ti preporucujem neki hot sajt ili forum, da nadjes neku tetu da te obuci sve kako treba da ne bi ti zenska morala da bezi kod komsije po kafu
Dobar savet uvek prija......pogotovo kada ga daju ljudi od iskustva.... 8)
Kada se ljudi ponasaju kao da istice vreme , znaci da zure da ostvare svoje snove jer se boje gubitka i onda st otkucava tik-tak..... roll
Kada se ljudi ponasaju kao da istice vreme , znaci da zure da ostvare svoje snove jer se boje gubitka i onda st otkucava tik-tak..... roll
Nacitan decko a tako malo vodi racuna o pravilnom pisanju!
Ovako decko da ti objasnim neke stvarcice. Ja nisam dupli lik, i nemam ovde drugarice. Ovde sam kao i svako drugi individualno.
Ne poznajem ni belicu ni tik-tak ni tebe ni nikog. Od juce sam na forumu. A odmah sam videla da sizika je neko musko i da ti kao goran nisi normalan.. Zato sam i ostala da bi to isterala na videlo. A tik-tak mi je pomogla ko god da je ona. Ti se zabavljas sa provociranjem drugih. Verovatno imas nesto sto te tera na to ali to je tvoj licni problem. Ja znam da ces ti nastaviti dalje istojer ima i novih oji ulaze ovde.. Ali samo jedna topla preporuka za ljude koji se budu hvatali na tvoje pruke SEKTAS I NEURAVNOTEZENA LICNOST .. VELIKI OPREZ ZA SVE NA SAJTU. OVDE IMA MANIJAKA I PSIHOPATA. DA LI ZELITE DA UPOZNAJETE TAKVE OSOBE?
I dalje pusis....belice belice isti komentari na mojim forumuma, seljacki fazon odavno provaljen.......... arrow
I dalje pusis....belice belice isti komentari na mojim forumuma, seljacki fazon odavno provaljen.......... arrow

umisljas.. ali netacan zakljucak lol garantujem ti da nisam dupli lik
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 am.