Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Podela na

Hiperadnroidne
Androidne
Hipoandroidne
Ginoidne

Takodje krvne grupe odredjuju odredjene smernice u karakteru....

Genetika je glavni kostur a steceno znanje meso oko njega....

Dajte vase msiljenje oko tipova licnosti i njihove sexualnosti....
Kada se razumes u tipove licnosti onda je mnogo lakse i naci osobu koja ti odgovara....
Kada se razumes u tipove licnosti onda je mnogo lakse i naci osobu koja ti odgovara....
Nacitan decko a tako malo vodi racuna o pravilnom pisanju!
Ovako decko da ti objasnim neke stvarcice. Ja nisam dupli lik, i nemam ovde drugarice. Ovde sam kao i svako drugi individualno.
Ne poznajem ni belicu ni tik-tak ni tebe ni nikog. Od juce sam na forumu. A odmah sam videla da sizika je neko musko i da ti kao goran nisi normalan.. Zato sam i ostala da bi to isterala na videlo. A tik-tak mi je pomogla ko god da je ona. Ti se zabavljas sa provociranjem drugih. Verovatno imas nesto sto te tera na to ali to je tvoj licni problem. Ja znam da ces ti nastaviti dalje istojer ima i novih oji ulaze ovde.. Ali samo jedna topla preporuka za ljude koji se budu hvatali na tvoje pruke SEKTAS I NEURAVNOTEZENA LICNOST .. VELIKI OPREZ ZA SVE NA SAJTU. OVDE IMA MANIJAKA I PSIHOPATA. DA LI ZELITE DA UPOZNAJETE TAKVE OSOBE?
Bravo jos jednom.... arrow

ti si poguban po narod shock
Cim se pojavi neko ok, evo kompleksacica koje ih jure po forumu..idi na svoju temu i uzivaj...mada ti nisu bas posecene.... wink
Cim se pojavi neko ok, evo kompleksacica koje ih jure po forumu..idi na svoju temu i uzivaj...mada ti nisu bas posecene.... wink

A da li su tvoje teme dobre lollollollollollollollollollol
Imas problema i samohrana si majka, podrzavamo te kao majku ali ne i kao snoba.............. roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:12 am.