Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo se toliko zamrsilo i imam jedan jak osecaj da se jedna osoba ovde veoma vesto igra sa par ljudi... U svakom slucaju ta osoba definitivno nije normalna.. Inace je bolesna.. Ko je to ? Dal se moze nekako saznati? Bilo bi odista lepo da se ptkrijes sam da te ne bi jurila CIA!!!! Malo i sale u svemu.
A stvarno nije lepo. Ovde so da se zabavimo, nedeljno popodne skratimo .. pomalo neke utehe da nadjemo.. savete.. a sad se pretvorio forum u ludnicu...
Ja sam taj!
Jel' to u redu?
Negde sam procitao da se sumnja da je taj neki sektas, e ako jeste onda sam definitivno ja u pitanju!
Ovo se toliko zamrsilo i imam jedan jak osecaj da se jedna osoba ovde veoma vesto igra sa par ljudi... U svakom slucaju ta osoba definitivno nije normalna.. Inace je bolesna.. Ko je to ? Dal se moze nekako saznati? Bilo bi odista lepo da se ptkrijes sam da te ne bi jurila CIA!!!! Malo i sale u svemu.
A stvarno nije lepo. Ovde so da se zabavimo, nedeljno popodne skratimo .. pomalo neke utehe da nadjemo.. savete.. a sad se pretvorio forum u ludnicu...

Ma daj, više vas je to slučajno zakuvalo...dešava se...(sh)it happens wink
Ovde se jasno pokazuje ko je pravi nick.. Cini mi se da je ostalo sve izum doticne nenormalne osobe!!!
Ovde se jasno pokazuje ko je pravi nick.. Cini mi se da je ostalo sve izum doticne nenormalne osobe!!!

Postoje retki koji imaju više od jednog aktivnog nicka, ostali dupli nickovi su uglavnom bivši koji se više ne koriste, već smo ja i Seksipil to detaljno objasnili na jednoj drugoj temi danas. To što je između tebe i Gorana došlo do nesporazuma, ne znači da je on ne znam ni ja šta ovde zakuvao. On je ovde tek nedelju dana, još uvek se neki nisu navikli na njega, a kamoli da on već ima neki uticaj na njih. Čovek prosto postavlja teme, od kojih je pola dobro, to je OK, i ja to podržavam. To što on ponekad napiše nešto što je pomalo neukusno, na to ne treba obraćati pažnju. Prosto, ako ti se ne sviđa njegov ponekad pomalo neprimeren humor, ne moraš da čitaš šta je on pisao. Meni to ne smeta, ali razumem da tebi nije po ukusu. Neko ko je toliko otvoren kao Goran mi baš ne deluje kao neko ko bi imao više aktivnih nickova, bar ne na forumu. Možda grešim, ali zasad tako deluje. On sam u zavisnosti od raspoloženja, i da li je izazvan, varira u stilu. Pa opet, to nije iskoristio da napravi još jedan profil po tom osnovu Smile Naravno, nikad se ne zna, ako se razočara, teoretski može da se dogodi da ode, pa da se vrati pod drugim nickom, što su neki ljudi ovde radili. Nisu svi takvi kao ja da se ne uzbuđuju zbog sitnica, drugi ljudi ipak imaju dušu, ako je ja već možda nemam wink
Srdac, mislim da je na mene aludirala kao na originala dok je taj Goran kao moj klon. lollollol
Srdac, mislim da je na mene aludirala kao na originala dok je taj Goran kao moj klon. lollollol

greskica

greskica

Jel'?
Pih, ne moze posten covek ni tudjim perjem da se kiti. lol
ko je bre ova panterica?

Panterica :
Mirna Selimovic rodom iz Osjeka.
Yivim u Njemackoj u gradu Studgartu. Rodjena yena lavica 20.avgusta davne 1981 godine. JOs nesto_
ko je bre ova panterica?

Panterica :
Yivim u Njemackoj u gradu Studgartu. Rodjena yena lavica 20.avgusta davne 1981 godine. JOs nesto_

Eto, devojka je otvorena, ne krije se. Za razliku od nas mnogih. Rekoh da je ona OK, ali da živi daleko, i nova je, pa nije u toku Smile
ko je bre ova panterica?

Panterica :

pa, sto ne ostavi zeno i JMBG, ko te pitao za podatke iz licne karte...

dosla si juce ovde i u prvih nekoliko postova napravila sukob, nisi jos ni pocela da pises kao svet a vec ti neko smeta i imas zacudjujuce iskustvo u otvaranju tema o zapomaganju...

preskoci sta ti se ne svidja, kud si navrla, bog te mazo
ko je bre ova panterica?

Panterica :

pa, sto ne ostavi zeno i JMBG, ko te pitao za podatke iz licne karte...

dosla si juce ovde i u prvih nekoliko postova napravila sukob, nisi jos ni pocela da pises kao svet a vec ti neko smeta i imas zacudjujuce iskustvo u otvaranju tema o zapomaganju...

preskoci sta ti se ne svidja, kud si navrla, bog te mazo

Tako to ide u Nemackoj, nema se vremena za citanje lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:42 am.