Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako zelite da se skinem sa sajta samo recite i nema problema.....

Ako je vecina za, zamolicu admina da skine sve moje teme i uzivajte i finoj komunikaciji.... winkroll

Ako je vecina za, zamolicu admina da skine sve moje teme i uzivajte i finoj komunikaciji.... winkroll

Ja se slayem s tim!
Za tebe znamo, bitno je da si iskrena...... wink
ajde bre, i ti iskuliraj malo, sta si se i ti zapalio, sta ima ko da ti govori da li da ides ili da ostanes, ako hoces ne moze niko da ti zabrani da pises, nije ovo nikom tata ostavio u amanet pa da deli pravo da se ovde bitise i pise.
(http://blog.fabrice-pascal.de/wp-images/findetnemo.jpg)
Moram nell da kazem da si zaista sa trezvenim razmisljanjem........... rollwink
slozio bih se. sto se mene tice mici mi se s ociju, a onda kad malo razmislis i promenis pristup mozes i da se vratis s drugim profilom, normalnim pristupom, i vise kulture
Idemo dalje, svako ima pravo na svoje misljenje i neka ga slobodno iznese................
Moram nell da kazem da si zaista sa trezvenim razmisljanjem........... rollwink

pa, sta se zajebavate bre, il se potucite ili zajebite obojica! na 50 postova se dogovarate da se potucete, a samo dva su dovoljna.
Ovako Gorane moje misljenje i zatvaram svoje izlaganje za tebe.
Ja iskreno mislim da tebi nije lako u zivotu kad ceo dan provodis ovde. Zasto je to tako ne zelim da ulazim u tvoj privatan zivot, ni u ludilu. Ako ti se vec neko dopada sa sajta i ako si mu naneo neku rec u afektu a nisi tako mislio bilo bi lepo da se javno izvinis i da lepo kao sto je seksipil rekao zatvoris sve profile i dodjes ovamo kao iskrena dusa.
Moja namera nije bila da te vredjam ni da te jurim i odgovaram na tvoje reci nego si me blago uzdrmao sa onim siizika profilom. E sada kada si otkriven malo sam zelela da te nerviram. A saada dalje me jako nerviras, smetas.. pises gluposti..
Nije lepo. Pusti ljude da izlazu svoja misljenja ne pobijaj teme. Ako zelis da budes glavna tema foruma uradi to na drugaciji nacin. Al uspeo si dva dana se samo o tebi vrte teme. Ja sada zatvaram izlaganje o tebi .. Dovidjenja. Izbegavam te 8) arrow

Немој да се скидаш леба ти, довољно је да се избришеш, а ако нећеш

не мораш.

У сваком случају, само за тебе, Клеш и ...

wink
Neme veze tvoja prozivka i uporedjivanje sa laznim profilima.....

Zaista si na kraju ispala dosta kulturnija, mada u sustini se prosta curica....

Takodje je lepo sto ces da se skines meni sa ledja i necu te gledati na mojim temama vise, a nadam se da neces ni da me spominjes , verujem da i prostije osobe imaju kodeks casti.......... roll
Ostacu zbog ispravni i pravih reci koje je nell uputila......naravno i zbog slicnih njoj.....

winkroll
wink Shto se Mene tiche ne Moraš da se Skidaš.
Simpatichan si Mi i ovako Obučen.
8) Ova PanteRica je pRavo Osveženje za ForuM.

NijE me bilO edno Izvesno vReme, al Kad vecheras dOjdoh, osetiH odjednOm da "piRka".
PaNterice, dObro ti nama dOšla i vElka pOrasla ovde.
NemO se pUno neRviraš, za ovaj Naš viRtuelni svet tje ti tRebati "konjski" Živci ako si NameRila da se zadRžiš, eto.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:55 pm.