Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

oduvek sam se pitao,da li mushkarci vishe vole glasnije,ili pak suptilnije devojke,shto se tiche vokalnog izrazzaja sexualnog zadovoljstva...shta vi mislite?..da li mushkom uhu vishe prija gomila nabacanih decibela(sa ponekim altom,kao i visokim C),plus shto glasnije-to bolje,da posle mogu da se pohvalim po komshiluku(najjacha srpska genetska crta,prim.lit.)....ili cce mushkarca vishe animirati tishi,jecajniji,dahtaviji zvuchni ugodjaj,koji nije toliko eksponantan,ali se krecce u nizzem frekventnom opsegu,nashta ljudsko uho bolje reaguje.eto,neccu vam recci shta se meni lichno vishe dopada,nego bih hteo chuti mishljenje shirokog auditorijuma.
zavisi kakva je devojka u pitanju......
Ovo spada u "muske teme"?Smile))

Pa muskarce uzbudjuje!

One u susednim stanovima!

hihihihih

Smile)
'el se komshilook rachoona u auditorijum??? mislim, oni su tu ... oway ... slushaoci, jel' te? a?

a dosta zavisi i od boje glasa ... i tako to ...

qq i lele Smile))
Mislish shta vishe prija mushkom egu?Ne razumem poentu.Valjda je bitna devojka a ne urlanje ili "ne urlanje"?!A mozda samo nisam u toku?!
ma ne bwe ... radi se o komshiluku ... znash onaj spot ... "dje si komshija ... a opet mi neshto priwodish ..."

qq i lele Wink))
"dje si komshija ... a opet mi neshto priwodish ..."

kome komshiji ili sebi privodi?mislim,opet MI privodish. A znaci o tome se radi...svashta samnom...
ma ne bwe ... komshija je na merdewinama ... al' ja neshto ne wolem kad tzeo komshiluk zna shta se tu radi, pa me posle neshto zagledaju i smeshkaju se ... i svi kazu, oooo komshijaaaaaaaa ... i to ... eto ...Wink)

qq i lele Smile))
pa me posle neshto zagledaju i smeshkaju se ... i svi kazu, oooo komshijaaaaaaaa ... i to ... eto ...Wink)

Smile)))))))))) oooooo komshija, zar su vam se i takve stvari desavale?Smile)))))
ma ost'o otworen prozor ... a posle me komartzi upropastili ...
Taj vrisak ja ne kapiram kao izraz njenog zadovoljstva, vec kao priznanje mom majstorstvu....Smile)))))
><
cekaj ... ko je sad vrisko? 'el znate za sloochaj kad su probali na kuhinjskom stolu a fioka se otworila i onda ...

qq i lele Wink)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:01 pm.