Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nisam nasla ovde slicnu temu pa je zato pokrecem ja. Sta zapravo mislite o smaku sveta? Da li ce ga biti 21.12.2012. da li ga moze biti uopste i na koji nacin. Svi smo svesni da je smak sveta vec krenuo razne poplave, zemljotresi, tornada, glad.... A da li moze biti taj @prasak@ i u trenutku nestati sve?
Ja verujem da ce jednog dana biti, ali na koji nacin.. Kako ce to izgledati.. :?:
Bice kao i potop, kada se greh umnozi onda dolazi do ciscenja...

Nece biti sada ali dosta blizu hoce jer i sami vidimo sta se desava po svetu od zagadjenja, ratova, prirodni nepogoda...sve je na klimavim nogama, nema dovoljno hrane, bolesti su se namnozile itd....Pise sve to U bibliji i mnogim drugim prorocanstvima....

Recimo otac Gavrilo je rekao da ce biti veliki zemljotres u Beogradu i to damama negde 70-setih godina, sada one imaju preko 70 godina a receno im je da ce to doziveti i da ce ljudi bezati iz Beograda upravo zbog katastrofe....

Takodje cipiranje i mozete pogledati digitalnog andjela, dejvida icka itd.....svi manje-vise pisu od unistavanju planete i mogucoj katastrofi....

Mi nastavljamo zivot jer mozemo samo sebe da menjamo ali tesko i svet i njene lidere........ winkrolloopscry
Do sada su vec dva puta fulali sa tim smakom. Smile
Nece grom u koprive... lol
Po kalendaru Maja blizimo se Smile mislim 23 decebar il tako nesto Smile
Ako uopšte dođe do tog smaka ...................ja odo kod tetke u njemačku pa nek nestane svet roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:40 am.