Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nedostaje mi moj MuĆa, moj AC, moj BR (otis'o bRez pozdrava), Plovibrod (bem ga tvrdoglava) i tako napred i tako nazad... lol
ja se vec danima pitam sta je sa plavkiom ... odavno je trebala da stigne sa mora
Kako vozi, mozda je jos uvek negdI na autocesti sa 20km/na sat. lol
U kafani je garant pa nikako da nađe izlaz lol
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
ne znam ni ko je to...

al svi mi nedostaju.. lollollol
Ja kad sam upao na forum nisam nikog poznavao i trudio sam se da kroz nečije pisanje provalim ko je kakav .....nisam nešto baš uspeo,ili ja ne valjam ili ne znam da se postavim prema nekim ljudima ali sam tih dana pratio jedan nick i bio sam ubeđen da je on od stare ekipe ali ga niko ne spominje a čovek je bio superkulturan nisam ga video da se sa nekim sporečkao niti sam video ružnu reč na njegovim postovima i trudio sam se da pišem poput njega al je brzo nestao a radi se o članu foruma deqi03.
Meni nedostaje i Kontranapad... (sorry Ameli i AC). TongueTongue
Kad smo vec kod "nostalgije"...
Secate se ovoga? Ovako sada zvuci cca dvadesetak godina kasnije.... :D

Meni nedostaje i Kontranapad... (sorry Ameli i AC). TongueTongue

Bleskice, nema potrebe da se izvinjavas. I meni nedostaje tvoj AC, pa mi ne pada na pamet da se ikome izvinjavam zbog radi toga... :D

Sve koje si navela hermina + karlo + tika + rum + tirkiz + i sto kaze povratnik LaSex, sigurno jos neki iz te stare ekipe koji manji broj ljudi odavde zna... Smile

Broda sam pozivala vise puta i nece pa nece...
More , Duvnjak, M Power...
Ja sam mračan, arogantan, surov, svirep, devijantan...
samo debele osobe sede pored kompa i ne brckaju se sad negde....
osim mene.... spremam zeni rucak...
tako da sam sretan sto svi koji mi nedostaju trenutno, uzivaju....
...
More , Duvnjak, M Power...

Pa more i duvnjak dolaze, ali redje... Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:47 am.