Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U nekim momentima toliko se zaljubis da svaki dan razmisljas o toj osobi..... kada dodje momenat da budete zajedno i da to potraje cesto se desi da se ljubav ugasi.....

Sta je jace u emotivnom smislu, recite da vidimo iskustva.... :?: roll
U nekim momentima toliko se zaljubis da svaki dan razmisljas o toj osobi..... kada dodje momenat da budete zajedno i da to potraje cesto se desi da se ljubav ugasi.....

Meni se nekad ranije tako nešto dešavalo iz razloga što je moja "zaljubljenost" trajala dan ili dva, i stizala da se ugasi u tom kratkom periodu između dva viđanja sa nekom poznanicom, tako da onda nisam imao potrebu da je smuvam. Nikad nisam bio neka emotivna priroda. Zato sam vremenom zaključio da ne treba čekati da se prvo zaljubim, pa onda muvati, nego obrnuto.
Zato zadnjih par godina imam nameru da prvo smuvam neku koja mi je simpatična, a emocije će valjda doći tokom vremena Smile

Sta je jace u emotivnom smislu, recite da vidimo iskustva.... :?: roll

Nisam baš u prilici da to uporedim. Ostaje mi nada da ću uskoro naći neku, pa da budem u mogućnosti da odgovorim na ovo pitanje Smile
Ipak je bolje uzivo nego da mastas... wink
Ipak je bolje uzivo nego da mastas... wink

Pa, rado bih ja neku da smuvam...ali šta ću kad one samo vole da maštaju, umesto da se malo osvrnu oko sebe Smile
Doci ce one ali moras malo i agresivniji da budes a kada te napadnu nemoj da se branis......tu sam ja pogresio winkroll
(http://www.claysrelationshipadvice.com/images/couple-geeks-platonic-relationships.jpg)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:32 pm.