Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Postoji, pogotovo se često javlja u slučaju da je muškarac gej. U slučaju da je u pitanju pravi muškarac, a ne gej, onda takvo prijateljstvo može dobro funkcionisati u slučaju da mu njegova drugrica nije sasvim po ukusu po pitanju spoljašnjeg izgleda Smile
temu koju smo mi ovde vec obradili 10 x
Bitno je da su tvoje teme unikati ......mene zaista zanimaju odgovori po ovom pitanju jer sam do sad aimao bas losa iskustva i moje misljenje se poklapa sa gorenavedenim.....

wink
Bitno je da su tvoje teme unikati ......mene zaista zanimaju odgovori po ovom pitanju jer sam do sad aimao bas losa iskustva i moje misljenje se poklapa sa gorenavedenim.....

wink

pa ja tebi lepo kazem, da su svi forumasi na ovo vec odgovarali, i tema sa istim naslovom vec postoji, samo se malo potrudi da nadjes
Hvala ti sto me obavestavas, mene izgleda kao da zelis da me miniras a verovatno gresim.....

Sledeci put kada tema vec postoji ti daj i link ako nije problem da nebi trazio 3 sata, bicu ti veoma zahvalan....
Hvala ti sto me obavestavas, mene izgleda kao da zelis da me miniras a verovatno gresim.....

Sledeci put kada tema vec postoji ti daj i link ako nije problem da nebi trazio 3 sata, bicu ti veoma zahvalan....

pa ti negde napisi sta te zanima, pa ako nema ti otvori i to je to wink
Bolje mi je da otvaram nove pa ce neke pored tebe proci nezapazeno a to mu dodje kao da je nova tema u pitanju wink
Bolje mi je da otvaram nove pa ce neke pored tebe proci nezapazeno a to mu dodje kao da je nova tema u pitanju wink

Spalice tebe neko na lomaci zbog tema roll
Tako sam pretpostavljao ali nema veze, odgovori na onu prvu jer je jako vazno misljenje iskusne osobe poput tebe wink
Tako sam pretpostavljao ali nema veze, odgovori na onu prvu jer je jako vazno misljenje iskusne osobe poput tebe wink

ima vec tema o krvnim grupama roll
Da ima vezano za ishranu ali ne i za karakter....

Da li ima ovih jos nekoliko tema , pogledaj pa mi javi wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:50 am.