Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Istocna duhovna filozofija kaze da sex skracuje zivot i oduzima zivotnu energiju...

Zapadna civilizacija kaze da sex produzava zivot jer oslobadja od stresa itd...

Mnogo kazu da je umerenost najbolja...

Sta vi kazete na ovu temu? roll
Zavisi od slučaja do slučaja. Ljudi treba da uživaju u tome ako im to pričinjava zadovoljstvo, zdravo je biti zadovoljan. U slučaju pojedinih zdravstvenih problema (npr. sa krvnim sudovima), pogotovo pod stare dane, potreban je izvestan oprez, jer u nekim situacijama to može biti okidač koji će otežati zdravstveno stanje. Mi mladi i relativno zdravi treba da uživamo u tome kad nam se pruži prilika wink
Da li tvoj odgovor znaci da se u mladosti vise sexamo a u starosti da se pazimo.... wink
Da li tvoj odgovor znaci da se u mladosti vise sexamo a u starosti da se pazimo.... wink

Tako nekako, u starosti treba da se pazimo samo pod uslovom da dobijemo neki hronični zdravstveni problem koji se sexom može pogoršati.
Sve je lako kad si mlad Smile
Sada treba da radimo da ne bi zalili u starosti.....
Ima velike logike i da se zivot skracuje preteranim sexom.... arrow
kakva logika moze biti da se sexom skracuje zivot? jedino ako se popnes na neku pa ti u zanosu otkaze cuka lol
ili se predoziras sarenim pilulicama lollollol
Jbt... sexaj i ne postavljaj pitanja! twisted
Moze i da dodje do povreda u situaciji kada njoj treba 3 sata da dozivi orgazam, nemoze svaki frajer da bude toliki atleta ....za mene nije problem mora da se skracuju poeni rollwink
Kada dela hvala ona zenksa usta neprekidaju da pricaju hvalospeve roll
Auuu, hvalite me usta moja... lol

kad nece niko drugi lol
Kada dela hvala ona zenksa usta neprekidaju da pricaju hvalospeve roll

Hm, nisam bas sigurna sta je pisac 'teo da kaze... Tongue
Nesmeju na forumu, mora da sacuvaju kredibilitet.....a ko zeli da proveri iskaz tu smo na vidiku winkroll
kakva logika moze biti da se sexom skracuje zivot? jedino ako se popnes na neku pa ti u zanosu otkaze cuka lol
ili se predoziras sarenim pilulicama lollollol

hahahahha zbog tebe mi pao laptop lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:37 pm.