Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ja i moje...cist ego.....Zapravo sta sam ja? Ko sam ja? Cemu tezim?

Cini nam se da problemima nema kraja, da iza svakog resenog zadatka ide sledeci i tezi...to je zivot ukratko receno...

Politicki lideri nam nude globalni napredak i razvoj, a zapravo radi se o bogacenju pojedinaca koji su dosli na poziciju monopola i vladaju drzavama svojim kapitalom i polugama moci...

Sa druge strane nam se nudi put u raj i duhovno carstvo.....treba da smo skromni, da pobedimo greh i nemoral......vecina polaze pravo na Boga kao da je njihov i da je on taj pravi bas iz tog naroda.....hm....

Sta je obican i normalan zivot....dobra porodica, dovoljno para za hranu, odmor i po neko zanimljivo putovanje .....kada se to ostvari onda zelimo vecu kucu, bolja kola, trebaju nam bolje zabave a samim tim i vise para...zeljama nikada kraja....

Mi zivimo u svetu gde nemoral vlada i pise pravila morala ....zakon se zasniva na snazi i moci a jedina pravda koja je precizna je ona od univrezuma......Pitanje je da li mi zasluzujemo da nam se sve ovo desava .....moj odgovor je DA....da li mozemo da promenimo situaciju.....moj odgovor je DA.....

Sta treba da radimo...pa prvo da budemo bolji ljudi....pod tim mislim biti moralniji i popraviti svoje nemoralne/lose navike ....biti primer za druge jer onda i moze nesto da krene da se menja...

Ideal je naci balans izmedju materijalnog i duhovnog......

Sto se tice poslovnog uspeha, koji svi naravno zelimo ...presudan faktor je napraviti ili se prikljuciti uspesnom timu.....to je tim sa visokim kredibilitetom koji ce te nauciti, pomoci i cuvati ti ledja u svakom momentu....To je tesko naci ali danas u svetu manipulacija i marketinskih trikova timovi definitivno imaju prednost nad pjedincima.....

Ljudi su uglavnom pohlepni i zele novac da zarade preko noci iz tog razloga upadaju cesto u nevolje i gube novac ulazuci u posao koji su im drugi predlozili......

Ima sjajnih predloga, a najbolji medju njima je onaj koji se zasniva na kredibilitetu osobe koja vam ga nudi i koja ima znanje i volje da vam pomogne da uspete.....

Cesto puta mi sami ne zelimo da slusamo savete jer smatramo da smo pametniji...opet ono ja i moje...ego nas vozi i vozi a mi se ljuljumo na na brodu neuspeha dok nas iluzija zapljuskuje svojim talasima.....

roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:44 pm.