Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Otisla 3 prijatelja sa zenama za vikend na Zlatibor......Posle prve noci po dogovoru sastaju se na jutarnjoj kafi 3 prijatelja....Jednom je plavo oko, drugom je ruka u ngipsu, a treci ide u kolicima jer su mu obe noge slomljene.....

Kaze tip sa modrim okom, ja sam nocas lose prosao...vodim sa zenom ljubav, kada sam zavrsio ja joj dam 50 eura a ona mene pravo pesnicom u oko " nisam ti ja kurva "...sta da radim mahinalno sam izvukao pare...

Kada eto ti tipa sa polomljenom rukom...prijatleju nije to nista....juce spavam ti ja sa svojmom zenom, kada sam zavrsio ja izvadim i dajem joj 100 eura kada ona meni vraca kusur od 50 eura.....a ja pravo pa pesnicom na nju " kurvo jedna" ona se izmace i ja pravo u zid i polomih ruku.....

Treci tip uze da se smeje i kaze ....e mprijatelji ja sam jos vise najebao od vas.....Ja uzeo sinoc da vodim ljubav sa svojom zenom, kad odjednom cuje se kako neko kuca na vrata, zena moja se uhvati za glavu i rece " J0J MOJ MUZ JE NA VRATIMA " ja se zaletim i skocim pravo kroz prozor....

Vernost je danas na isokom nivou na ranglistama u svetu wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:27 am.