Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E drustvo, meni bi ova tema bila od velike koristi, pa vas molim za malo pomoci ...

Koji je vas omiljeni klub, kakvu muziku volite da cujete u klubu, omiljeni pevac / grupa, kolko cesto izlazite, sta obicno pijete kad izadjete, kako se odlucite za neko mesto (po preporuci, vidite plakat, flajer, nadjete na internetu ...) ...

hvala na odgovorima mnogo ce mi pomoci Smile
rollroll

Sexi, to ti jos uviek 'trazis put"? Tongue

EVO cemo mi, koji smo presli 30. da preskocimo odgovor ali pomno cemo da pratimo temu 8)

bas mi je drago ako sam ti npomogla SmileSmileSmilewink
Cekajte, idem i ja!!!
Pijem kI smuk... obicno je to CubaLibre ili Mojito, a zadnje vreme mi prija Radler Grejp... SmileSmileSmile
A di izlazim, to ne smem da vam kazem, jer se nikada ne zna koji dusmani ovo citaju... lol
nemo da zezas, mene zapravo najvise zanima misljenje ljudi izmedju 30 i 50 ...

ostale znam kako da dovedem i sta da im ponudim ali ova vrsta klijentele trazi i nesto vise, uglavnom je stalno zaposlena i ostvarena te stoga ima kapital ...

ostale znam kako da dovedem i sta da im ponudim ali ova vrsta klijentele trazi i nesto vise, uglavnom je stalno zaposlena i ostvarena te stoga ima kapital ...

lelee Sexi , di ti radis?? shock
Cekajte, idem i ja!!!

lelee Sexi , di ti radis?? shock

u seH-shopu! lollollol

kod beate uhse... 8)
Drustvo ja bih vas stvarno molio da se drzite teme i pomognete mi da dodjem do odgovara. Stvar je u tome sto je meni ovo od poslovnog znacaja jer otvaram neki klub krajem septembra, pa bi mi vasa pomoc sigurno bila od znacaja ...
E drustvo, meni bi ova tema bila od velike koristi, pa vas molim za malo pomoci ...

Koji je vas omiljeni klub, kakvu muziku volite da cujete u klubu, omiljeni pevac / grupa, kolko cesto izlazite, sta obicno pijete kad izadjete, kako se odlucite za neko mesto (po preporuci, vidite plakat, flajer, nadjete na internetu ...) ...

hvala na odgovorima mnogo ce mi pomoci Smile

Izlazim na različita mesta, povod za izlazak je nekada uglavnom bilo to ili da me neko pozove da izađemo, ili da negde svira neko od mojih omiljenih pevača/grupa.
U poslednje tri godine sam počeo da smatram da treba upoznavati devojke u noćnim izlascima, tako da ako nigde nema dobre muzike, onda ću izaći tamo gde uobičajeno ima dosta devojaka, da bih imao što veći izbor Smile
Za mesta za izlaske saznajem iz skoro svih mogućih izvora informacija, uključujući i gore navedene. Naravno, dobro je mnoga mesta posetiti bar po jednom, da bi smo se lično uverili kako je tamo. Znači, muzika je prvi kriterijum, jer je on retko zadovoljen u današnje vreme, tako da se onda uglavnom rukovodim drugim kriterijumom, a to je količina mladih slobodnih devojaka. Zatim slede manje važni kriterijumi koji presuđuju u slučaju da imam izbor između mnogo klubova (diskoteka), a to su jačina buke (ne volim kad je preglasno), udaljenost od kuće (ima uticaja u slučaju vrućine ili pljuska, zato zimi udaljenost od kuće nikad nije problem), srednja popunjenost kluba u vreme izlaska, cene (ulaz, garderoba, piće), (ne)ljubaznost osoblja...
Poslednji izlasci su mi bili na ovogodišnjem Beer fest-u, bilo je dobro što su svirale čak 2 od mojih 5 omiljenih grupa, Kerber i Piloti Smile
Drustvo ja bih vas stvarno molio da se drzite teme i pomognete mi da dodjem do odgovara. Stvar je u tome sto je meni ovo od poslovnog znacaja jer otvaram neki klub krajem septembra, pa bi mi vasa pomoc sigurno bila od znacaja ...

Ja nemam preko 30 godina ..... ali ti znas koja dva coveka da dovedes u taj klub, nemoj da vas sanjam oops

Evo ,cu ga se drzim oops

Mislim da odgovor koji bih ti ja dala mnogima nije normalan ,u tome je poJenta .

Ne volim diskoteke i preglasnu muziku (to dodje s godinama). Dakle ,odlucim se za izlazak na relativno mirna mjesta na kojima mogu da vodim razgovor sa drustvom. Naravno, izizev ako je moj izbor neki od koncerata.
Prija mi muzika 80ih. to je ono sto volim da cujem i s cim je ugodjaj potpun.To ne znaci da necu otici i na mjesta na kojima ju mozda, neces cuti.Naravno, ugodjaj nije potpun Smile)

....sta si ,ono, jos pitao ? roll

za takva mjesta ,uglavnom cujem na sve nacine. Ne znam koji da izdvojim.

pa....sretno!

I ne zaboravi da osoblje sa svojim kvalitetima, "brani" takva mjesta wink
Cekajte, idem i ja!!!

aaaaaaaaa, marketing, ha? 8)

meni club-sefovi-prijatelji salju pozivnice na fb..

ili postom.. lol

al najbolje deluje od usta do usta-propaganda! 8)
Nato, ne odmazi bweeee ! twistedTongue
Cekajte, idem i ja!!!
pa pomazem mu bona.. 8)

al sta ja znam u koju zemlju otvara klub???? lol
pa pomazem mu bona.. 8)

al sta ja znam u koju zemlju otvara klub???? lol
lollollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:46 am.