Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nista nije smesno. To je samo osmeh uz razgovor.Smile)

ko se jos smeje uz ozbiljan razgovor?
ko se jos smeje uz ozbiljan razgovor?

I kroz ozbiljan razgovor se ponekad provuce sala, kao i osmeh.Smile) Vise prija razgovor, pa cak i ako je ozbiljan uz osmeh je prijatniji.Smile
I kroz ozbiljan razgovor se ponekad provuce sala, kao i osmeh.Smile) Vise prija razgovor, pa cak i ako je ozbiljan uz osmeh je prijatniji.Smile

od sad cu stalno da se smejem i kad placem,kad se smejem,kad prtzam,kad piskim,kakim,umivam se ma ima samo da se smejem a pogotovo kad vidim vespamena ima da crkavam od smeha kolka mu glava kao cocin bubanj........... Smile)))))))))))))))
a pogotovo kad vidim vespamena ima da crkavam od smeha kolka mu glava kao cocin bubanj........... Smile)))))))))))))))

Ne bih reklaSmile)))) Bez obzira na to, ima covek sarmaSmile)
Bez obzira na to, ima covek sarmaSmile)

momak je sarmantan nemam reci za njega Smile))))))))

xxaxaxax
xaxaxaxaxa
xaxaxaxa
xaxaxaxaxax

sacu ga vikam na mobilan da mu kazem da je sarmantan!

sta mislis tuti nije kasno da ga vikam na mobilan?
a?a?

tog sarmantnog coveculjka xaxaxaxaxaxaxaxa
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
axaxaxaxaxaxaxa
xaxaxax
sta mislis tuti nije kasno da ga vikam na mobilan?
a?a?

To ne znam. Nikad ga nisam zvalaSmile))

Sta je sad pa tebi toliko smesno sto je sarmatan?Smile)
Mozda tebi nije, za moj ukus ima sarm.Smile)
Sta po vama cini kvalitet jedne osobe? Karakterni, duhovni kvalitet? Nesto zbog cega kazemo: To je COVEK, LJUDINA i sl.Smile)

Prave ljude pre osetim. Tesko mi je da ih prepoznam po "uslovima kvaliteta".

Nema mnogo pravih ljudi, ali ja poznajem nekolicinu...
><
Mozda tebi nije, za moj ukus ima sarm.Smile)

...naraFno, k'd si zxena sa finim istancxanim ukusom Smile))))))).......pusti tetowiranog...... on je samo jedanput imao napad ukusa........ kad se ozxenio, tj birao gospodzu i nikad wisxe......Smile))))))
.......pusti tetowiranog...... on je samo jedanput imao napad ukusa........ kad se ozxenio, tj birao gospodzu i nikad wisxe......Smile))))))

hvala,hvala..................
...ae..... mojne s'd D' se u0brAzEEsx...
NABACIM T JEDNU MALU,ALI ZA KOMPENZACIJU DA MI NADJES POSAO U SVOJSTVU LICNOG SOFERA? a?a?
Biti čovek..
.. činiti da se i drugi tako osećaju.
...naraFno, k'd si zxena sa finim istancxanim ukusom Smile))))))[/b]).......pusti tetowiranog...... on je samo jedanput imao napad ukusa........ kad se ozxenio, tj birao gospodzu i nikad wisxe......Smile))))))

Sem sto si sarmantan i dzentlmen siSmile))))))

A, BUDI stvarno cista 10-ka na izboru gospodzeSmile)
Sem sto si sarmantan i dzentlmen siSmile))))))
...gospodzo brate......fala lepo...... i drugijeh puta....prawi djentlmen.....a ne k'o neki sxareni......Smile)))

...POSAO U SVOJSTVU LICNOG SOFERA? a?a?
...ae bwe.... dal' si ti bwe normalan........ mene me se zxiwi josx.......Smile)))
...ae bwe.... dal' si ti bwe normalan........ mene me se zxiwi josx.......Smile)))

ja tebra ozbiljaT............
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:50 pm.