Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pored nick-ova, da li postoji beli panter u praksi ili je to samo miks kao u teniskom dublu koji pokusava da osvoji grand slam ali nema dovoljno kvaliteta...

Danas je u modi farbanje, mozda su obojili i tako panter moze da postane i beo kao sneg.....

Sta sve rade sa zivotinjama i bojama, zamislite tek na ljudima sta moze da se desi.... wink
Albinizam se javlja ponekad i kod ljudi i kod životinja, tako da se verovatno ponekad rodi i beli panter Smile
Zamisli beli paanter pa jos ttrandza..ko to zna wink
Cesto taj albin beli panter napada ljude iz svih pozicija, mora da mu je i gen poremecen.... winkroll
Voime oca, majke mi cu da se obesim medj' sunke... u komsiluk... roll
Cesto taj albin beli panter napada ljude iz svih pozicija, mora da mu je i gen poremecen.... winkroll

Eh, vidi se aluzija, ali nije to što misliš. Panter je crn, i nema veze ni sa čim belim ovde, a ti nisi bio vešt dreser, pa je panter navalio da grize Smile
Ma jok hteo da uhvati polni organ a ja nedam pa onda ugrizo kosku koju sam mu zalivadio..... winkroll
Ma jok hteo da uhvati polni organ a ja nedam pa onda ugrizo kosku koju sam mu zalivadio..... winkroll

Mislim da ova tema malo zapetljava stvari, mislim da bi i ti a i živuljka iz džungle trebalo da raspetljavate klupko umesto da ga zapetljavate zapetljanim temama. Nema potrebe u to mešati ništa što je belo, jer u tom zapetljanom klupku nesporazuma nema belih niti, iz njih si se već ispetljao, pa nema potrebe za ponovnim uplitanjem wink
Najbolje bi bilo da prepustimo ovu temu zaboravu Smile
Nije beli panter isto sto i ves masina Gorenje...bitno je da sve bude cisto na vidiku winkroll
Sta se ljudi samo prozivaju po forumu...nije to zanimljivo... winkroll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:39 am.