Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tema ti je izgleda obrisana, mora da je Adminka resila da mazne sve lesnike lollol
Hvala ti Belkic Smile

Ali mora da mi objasni zasto je obrisana.Tu nije bilo vredjanja,samo smo se zezali.Sinoc je tu bio azil za sve normalne,da ne citamo Goranove bljuvotine.
Jako sam ljut.
bila su dva posta od onog ludaka , Adminka je sve njegove vecinom brisala, pa je obrisala izgleda greskom temu, mesto posta
E moj Miko... Nestaše pisani tragovi o Tvojim uspesima kod žena! Sada će se prenositi usmeno predanje... s' kolena na koleno... Tongue
Neka je vrati kako zna.

Kako da je/ga kontaktiram?
Neka je vrati kako zna.

kako da je vrati ?

Posalji poruku u inbox
E moj Miko... Nestaše pisani tragovi o Tvojim uspesima kod žena! Sada će se prenositi usmeno predanje... s' kolena na koleno... Tongue

.

Nije to cico...to je jedna od retkih tema bez svadje.

Nece se ovako zavrsiti,verovatno cu uskoro biti banovan.
Neka je vrati kako zna.

kako da je vrati ?

Posalji poruku u inbox

Ok,hvala ti.Sada cu da joj/mu pisem.
Neka je vrati kako zna.

kako da je vrati ?

Posalji poruku u inbox

molim

.

Nije to cico...to je jedna od retkih tema bez svadje.

Nece se ovako zavrsiti,verovatno cu uskoro biti banovan.

shock

:?: :?: :?:
Hvala ti Belkic Smile

Ali mora da mi objasni zasto je obrisana.Tu nije bilo vredjanja,samo smo se zezali.Sinoc je tu bio azil za sve normalne,da ne citamo Goranove bljuvotine.
Jako sam ljut.

Jel i ti imas erakciju na taj bes k'o ja??? lollollol

Prenosiće se predanje usmeno, ali i na druge načine, a da li će poneko primiti predanje i na kolenima, to je već druga priča wink
Hvala ti Belkic Smile

Jako sam ljut.

Jel i ti imas erakciju na taj bes k'o ja??? lollollol

A ono:

akcija = erakcija, ovaj reakcija :?:

Auuuuuuu! roll
Neka je vrati kako zna.

kako da je vrati ?

Posalji poruku u inbox

Nemoj pisati ti ja ću joj /mu pisati temu sam ja otvorio ali stvarno nikad tamo nije bilo svađe ne razumem taj potez admina,ali s obzirom gde živimo i da ovde što više usereš to bolje napreduješ nije ni čudo što je tema obrisana zato su goranove teme sve tu ne bi me začudilo da se isti vrati kao moderator sa produženim ovlašćenjima evil
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.