Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

cak se i netrudi......pa da promenimo ime sajta u ogovaraj,pricaj gluposti i isprazni se?
a zasto mislis da niko nikoga nece upoznati?!
Ja cisto(a i prljavo) sumnjam da ce do nekog upoznavanja doci.
zato sto ovde zaista postoji 5-oro ljudi, ukljucujuci tebe maycat, i mene... svi ostali su izmisljeni likovi .
Ja sam nov ovde i danas poslao jedno 6 poruka a dobio odgovor na jednu.... Znaci nije lose Smile Al ne bi se bunio da narod vise odgovara, ipak je ovo samo caskanje zar ne ?
Ja sam nov ovde i danas poslao jedno 6 poruka a dobio odgovor na jednu.... Znaci nije lose Smile Al ne bi se bunio da narod vise odgovara, ipak je ovo samo caskanje zar ne ?

jeste pozitiva, i tvoja slika nam uveseljava forumSmile super ti je zurka;-)
cini mi se da sto se tice muskaraca koji traze devojke na ovom sajtu,da su na pogresnom mestu!od ovog sajta imaju korist,samo njegovi tvorci i pederi koji uzivaju u tome da se skrivaju pod nekim zenskim profilom i da uzivaju u gledanju nagih muski tela!ukoliko gesim,neka me neko ubedi u suprotno!
Ma nemoj se frustrirati andjelo...
Ja sam upoznao par devojaka putem chata i videću se sa nekima i negde na piću....
A ako ljudi budu raspoloženi možda se i nekolicina nas vidi na nekom mestu zajedno....
Sve zavisi kako skapiraš stvari matori....
A pedera uvek ima i beće ih još više....
Pozz svim pozitivnim ljudima na ovom sajtu
Nereji,Šarmu,Milentiju,Nađi,Mariji,Iskri,Goldiju....i naravno Olji, kao i ostalima koje nisam pomenuo (izvinjavam se zbog toga)
Nisam skeptik ali....namece se odgovor da vestacku guzvu prave par administratora da bi sve izgledalo OK.........ako to vec rade neka dopuste UPOZNAVANJE>>>>>bez suvisnih komentara dosade!Eto zasto mislim sve ovo.....
Mislis da mi radimo u sklopu sajta....
Jok matori, mi smo ti:
"Ministarstvo za rude i gubljenje vremena"
Ljudi dobijaju pogrešan utisak samo zato što ne radi chat,
pa mogu da pročitaju razne gluposti koje smo pisali po forumu - umesto na chatu....
Jednostavno mislim da je tako...
Mislis da mi radimo u sklopu sajta....
Jok matori, mi smo ti:
"Ministarstvo za rude i gubljenje vremena"

mi smo dangube koje povecavaju popularnosta sajta! ocekujem zahvalnicu od admina!
i taj glupi shat!!! predlazem da kolektivno odemo na neki chat kad vec ne mozemo da se organizujemo za druzenje u gradu!
Ma organizovaćemo se veruj mi - čim ozdravim...
Bio sam kod lekara danas...
I reče da imam bronhitis. Dobio injekcije.
Još nedelju dana moram da mirujem....
Koji smor....AAAaaaaaaa - izgoreću definitivno...
Pozz Nereja
HA,HA,HA.....DOBRO,JEDNOG DANA CETE MI SVI ZAHVALITI ZA OVO...evo ja cu da vas organizujem moze/
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:43 pm.