Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

KOJI STE VI LUDACI (U POZITIVNOM SMISLU)
..pa gde si ti ORLEANKA-OKEANKA..opet si pobegla iz shkole..
sad je raspust
jos nepunih 7 dana
tj sledeci ponedeljak krecem i to UJUTRU
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
skola je nesto najlepse sto mi se dogodilo! uzivaj dok jos ides u skolu!
LOL
NESTAO TI U PROSHLOJ OLUJI

Smile)
LOL
NESTAO TI U PROSHLOJ OLUJI
..ma CUNAMI,kakva oluja...
Interesantno da ovde niko nikog nece upoznati......

Ljudi pozitivnih shvatanja, zeljni druzenja i novih poznanstava ( i ne mislim samo na muvanje ), ce naci nacin za UPOZNAVANJE..A ovakve "vidovite zorke"...ko neke zle slutnje...
Stavicemo fotke na sajt posle okupljanja, onda ima sanse i za moj "anfas" Smile)
Nereja varas se!!!Ja nisam izmisljen lik kosto ti kazes i sto da ne volela bi nekog upoznat!!!!!

Pa hajde...kreni,kreni prema meni..Smile
Neko je komentarisao avatar moje malenkosti Smile Zahvaljujem Nereja... Sad mogu da riknem sa osmehom na licu Smile
evo ivona ja sam zainteresovan takodje da u poznam nekog.

Jesam izmisljen lik, ali su me mama i tata izmislili. Ako zelis posalji mi poruku na a za ostalo ce mo se lako dogovoriti. Ako treba poslacu ti i izvod iz knjige rodjenih, kopiju licne karte i sve ostalo kako bi dokazao svoje postojanje i poreklo.

Ja mislim da je u devojkama naj veci problem. Sto se muske populacije na ovom sajtu tice 99% ljudi je spremno da upozna bilo koju devojku sa ovog sajta. Ali problem je sto su vecina zenskih likova verovatno izmisljeni, i to od strane administratora.

Pa na svim temama raspravljaju jedni te isti.
SHARM EVO KRECEM PREMA TEBI...Smile
Znam da ovde ima svega i svacega ali ima i onih koji su tu dosli da upoznaju nekog pa zato nemojte nas stavljat u istu kantu!!!!!
...Satan Clauss je od danas chlan ovog sajta i sve Vas pozdravlja...preko nekog drugog sajta sam upoznao gomilu ljudi i verujem da se na ovaj nachin mogu upoznati ljudi...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:14 pm.