Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U zadnje vreme smo bas postali nestrpljivi i skacemo odmah na prvu loptu, pa sam odlucila, da otvorim jednu lepu temu, gde svako ima priliku, da se izvini kolegi/koleginici forumasu/ci, ako misli, da je nesto pogresio/la kod nje/ga.

Hvala kolegi forumasu, koji me je inspirisao na ovo i izvinjavam se i ja njemu. (on ce se prepoznati). Wink

Hajde sada, kiss & make up! 8)
Izvinjavam se ama bas svima i ako ne vidim ni jedan razlog za to lollollol
Lako je vestici da gleda u kristalnu kuglu...vis da za malo da otmem Belki Pilenceta lollollol
U zadnje vreme smo bas postali nestrpljivi i skacemo odmah na prvu loptu, pa sam odlucila, da otvorim jednu lepu temu, gde svako ima priliku, da se izvini kolegi/koleginici forumasu/ci, ako misli, da je nesto pogresio/la kod nje/ga.

Hvala kolegi forumasu, koji me je inspirisao na ovo i izvinjavam se i ja njemu. (on ce se prepoznati). Wink

U zadnje vreme bas nemam tu naviku da se izvinjavam nikome, to vreme je proslo lollol

U zadnje vreme bas nemam tu naviku da se izvinjavam nikome, to vreme je doslo lollol

lollollol
Izvinjavam se! Smile

Jel' može sada kiss?! :D
Izvinjavam se! Smile

kiss oops
Izvinjavam se! Smile

kiss oops

Dobro de... Neću Ti počupati uši! :D

Kissssss Smile
Odlicna je tema da mi se mnogi izvine wink

Izvini sto mislim da si debil oops

Izvini, ali nisam Tebi rekla izvini. :D
Od seljaka i i majmuna prihvatam izvinjenje cak i kada opis sopstvenog karaktera pripisuju drugima wink
ja se izvinjavam svim starim forumasima sto im se nisam 2 godine javio. jbg u pokretu bio po belem svetem ...

hm izvinjavam se zlici sto nisam bio u gradu prosli put kad je dolazila

baba jani sto joj se nisam javio kad sam prolazio kroz njen grad

ceci i kontri sto ih ispalio za prvi dan festa

miki sto mu cesce ne dobacim tip, al brale nisam proso vec 2 nedelje

stormiki sto ne pijemo cesce kaficu

zaretu sto je vec prilicno proslo od kad popismo pivce

i tako seticu se ja jos mlogo sam gresan oops
Izvinite sto ste po mom misljenju mozda samo za pusenje dobri...mada i tu moze covek neku bolescuru da navuce winkroll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:29 am.