Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znaM kakO Vi, al ja sam sve do pre par dana imO edno sasvim lepO miŠljenje o NemicE.

wink Medjutim, Ova nam Zaprži Čorbu bash.
Za dva sata kOlko nas je pOsetila i pOrazgovarala se Razbi nam Žena čitavu kOncepciju i StrategiU kOju smO godinama "gradili" takOretji...

Kud tjemo mi Sad, kUkala nam Majka?
U evropu Nam ne daju, aFrička unija bi nas mOžda i primila al sumLJam, nekakO im se ne Uklapamo u KoloRit.

:? Ja se pOsle svega osetjam kaO neki pOkisli Miš.

I tu AlteRnativu štO sam jE kao imO više Nemam.
uZdo sam se u Ruse, kad čitam u Novine juče ili preKjuche, Putin i mEdvedv pEcaju na BaltikE, takmičU se kO će više da Upeca..., pa mi pade na Pamet, Boli bWe Nji i za Serbiu i za Srbe...

TakO da eto.

El i vas muchi nesaNica :?:
Ne znaM kakO Vi, al ja sam sve do pre par dana imO edno sasvim lepO miŠljenje o NemicE.

Za dva sata kOlko nas je pOsetila i pOrazgovarala se Razbi nam Žena čitavu kOncepciju i StrategiU kOju smO godinama "gradili" takOretji...

U evropu Nam ne daju, aFrička unija bi nas mOžda i primila al sumLJam, nekakO im se ne Uklapamo u KoloRit.

uZdo sam se u Ruse, kad čitam u Novine juče ili preKjuche, Putin i mEdvedv pEcaju na BaltikE, takmičU se kO će više da Upeca..., pa mi pade na Pamet, Boli bWe Nji i za Serbiu i za Srbe...

TakO da eto.

Ne, mi kad svrsimo,odemo na spavanje i ostavimo druge da manipulisu sa onim sto im je na raspolaganju.
nećemo nikud i nikad nismo ni išli nekud nego treba da se stisnemo i da jemo korenje dok ne ostane srba za pod šljivu 8)

TakO da eto.

Što se tiče kosovskog pitanja, nažalost se i Nemci poput onih američkih trojanskih konja u EU (Engleza i Holanđana) ponašaju štetočinski. Priznavši protivpravno Bušovu veštačku tvorevinu, pojedini američki podrepaši u Evropi su doveli u pitanje normalno proširenje EU na područja koja po prirodi stvari treba da budu u EU, npr. Srbija (računajući i Kosovo) i Bosna (računajući oba entiteta te veštačke tvorevine). To što je Angela Merkel posetila Srbiju i to što je pritom rekla, ne treba da te previše iznenađuje, Štrumpfe.
Naime, bez obzira što je Nemačka najjača ekonomija u EU, po pitanju spoljne politike ona i dalje skoro bezrezervno podržava kaubojsku SADističku politiku. To je čist interes, ti podrži mene, pa ću ja tebe, a mi manje nesvrstane države trpimo zbog toga. Ja sam bio pristalica ulaska u NATO još krajem 2000., pod uslovom da nam oni garantuju teritorijalnu celovitost, i ne bi bio problem da oni prave na Kosovu državu u državi, ako formalno ne diraju naš suverenitet. Ne znam ko je tu zabrljao, da li naši ili SADistički političari, ili svi zajedno, ali u jednom trenutku je imbecilna republikanska administracija na čelu sa idiotom Bušom mlađim rešila da od Kosova pravi državu van države. Od tog trenutka ništa ne treba da nas iznenađuje. Kauboji su prekršili reč zadatu 1999. Njihova reč nije vredna ni balege iz štala njihovih goveda. Njima je očigledno u interesu da što više oslabe Srbiju.
Bilo bi dobro ako bi se jednog dana NATO raspao na evropski i američki deo, i da američki genocidni ološ izgubi interesovanje da se meša gde mu nije mesto. Naravno, prvi preduslov je smanjenje njihove ekonomske moći, ali meni se ipak čini da će oni još neko vreme ipak biti dovoljno jaki i ludi da nemilice rasipaju novac na oružje i ratove. Ipak im se deo uloženih sredstava vrati.
Pravo sile je jače od sile prava, tako je to u međunarodnim odnosima :x
nemam pojma sta se desava.. roll

ne stignem ni tv da gledam. lol
roll kAkO bWe ne Znaš Nato?
Došla nam AngeLa na edno dva sata, Očitala Bukvicu Našima i Otishla a da ni Ruchala nijE takoretji...
Spemili Nashi i Roshtilj i JanjeTinu ali etO, ne Tede.
wink PojelO se tO i bRez Nje al nijE u redu, nije se Ponela fer ni kOrektnO. wink NiSmo mi Srbi bre neka afrička plemEna tamO pa da se takO ponasha. Ako je kOim slučajEm sRetenesh Tamo slObodno jOj prEnesi neka Zna.
roll kAkO bWe ne Znaš Nato?
Došla nam AngeLa na edno dva sata, Očitala Bukvicu Našima i Otishla a da ni Ruchala nijE takoretji...
Spemili Nashi i Roshtilj i JanjeTinu ali etO, ne Tede.
wink PojelO se tO i bRez Nje al nijE u redu, nije se Ponela fer ni kOrektnO. wink NiSmo mi Srbi bre neka afrička plemEna tamO pa da se takO ponasha. Ako je kOim slučajEm sRetenesh Tamo slObodno jOj prEnesi neka Zna.

Verovatno zena nije bila gladna... twisted
A i Tebi moj druže UsamljenO_Srce da čika Shtrumpf rEče nEŠTo...

Svu stvar je zaEbo MilOševitj.
Kad je pOčeo RaspaD SFRJ imaO je On otvOrenu pOnudu od strane SAD i Zapadnih Saveznika da Serbiu, odnosno po iZdvajanju SlOvenijO i Hrvatske preOstalu Malu Jugu po skratjenomE postupku Uvede u NATO, s tim da su Tražili i tri Vojne baze na teritOriji Srbije. Davali mu Onda odreŠene ruke da radi šta Otje i da "pravi" VelKu Srbiju" u granicama kOje mu Odgovaraju.

Al On ne Pristade.
UzdO se Lik u Rusiju, a u tO vreme Pijani Jeljcin je bash biO nekO u kOga se mOglo pOuzdati, miSlim...
Sve štO nam se dEšava pOslednjih dvaes i kusur godina i shtO tje Nam se jOš dešavati jE pOsledica te fAtalne pOgreške, al da Gi Ebem mi smO ga Birali, pa nam ne preOstaje drugo nego da tjutimO i trpimO.
Nato, sta si nam to uradila?
nista mi nije nasno!

lollollol
Ne znam možda smo mogli ući u NATO ranije kada bi nam to garantovalo teritorijalnu celovitost , ovako ne znam da li bi imali koristi ikakave......

Rusija mi smo tradicionalno u dobrim odnosima međutim Rusija nije u stanju da nam garantuje mir i bezbednost zbog svojih unutrašnjih problema i svoje spoljne politike ...

Jbga sve izgleda kao da se Srbija vraca na granice iz 1912 zašto i kome to odgovara ne znam....
Smile 8) Ni na Istok, ni na Zapad, na SeveR i Juug...
Stanje je takvO da ne pristajEmo nigde.

Shta će Biti?
Da ste vi u Prilici da vOdite srpsku Državu šta Biste radili?
Ima Li nekO neku Ideju?
Smile 8) Ni na Istok, ni na Zapad, na SeveR i Juug...
Stanje je takvO da ne pristajEmo nigde.

Shta će Biti?
Da ste vi u Prilici da vOdite srpsku Državu šta Biste radili?
Ima Li nekO neku Ideju?

Ne znam odavno je trebalo okrenuti se sebi unutra , imamo resursa imamo mnog neiskorištenih potencijala , dakle trebalo je obnavljati i jačati državu , neke stvari i zakone mogu raditi i donositi u hodu , dakle ekonomski razvijenu državu svako hoće , većina takvih država i neće u EU da ne bi izdržavali neke manje razvijene....

Dakle EU je mogao da bude sekundarni cilj nikako primaran...

Najsvežiji mi je trenutno primer Finske možda i najbolji , uložili su velike pare u obrazovanje , zadržali mlade ljude koji su sredili i obnovili zemlju , ni njima nije cvetalo pod Rusima do 70 i 80-ih nisu bili nikakava država a danas jedna od lepših za život , socijalno sređena puna prirodnih resurasa i jezera nema rada preko 8 h strogo kažnjivo , socijalna politika odlična , jedan drugar radi 6h dnevno ima radni vizu i ima oko 1800e dakle oko 1300 ovako a država mu nadoknađuje još 500e zato što ne radi 8h i plaćaju mu učenje jezika....

Ne znam odavno je trebalo okrenuti se sebi unutra , imamo resursa imamo mnog neiskorištenih potencijala , dakle trebalo je obnavljati i jačati državu , neke stvari i zakone mogu raditi i donositi u hodu , dakle ekonomski razvijenu državu svako hoće , većina takvih država i neće u EU da ne bi izdržavali neke manje razvijene....

Postavljanjem mediokriteta na najodgovornije funkcije, naravno po partijskoj liniji, mi naravno nismo u mogućnosti da iskoristimo svoje, presvega ludske, resurse kako bi trebalo. Sposobni fakultetski obrazovani ljudi nam beže iz zemlje, zato što vide da se ovde samo cene veze, a ne znanje, sposobnost i POŠTENJE.

Dakle EU je mogao da bude sekundarni cilj nikako primaran...

Odavno je trebalo doneti zakone poput evropskih, ako ne iste, ali makar slične, ali da se POŠTUJU. Kod nas na papiru jesu svi jednaki pred zakonom, ali u praksi zankon NIJE JEDNAK prema svima.

Najsvežiji mi je trenutno primer Finske možda i najbolji , uložili su velike pare u obrazovanje , zadržali mlade ljude koji su sredili i obnovili zemlju , ni njima nije cvetalo pod Rusima do 70 i 80-ih nisu bili nikakava država a danas jedna od lepših za život , socijalno sređena puna prirodnih resurasa i jezera nema rada preko 8 h strogo kažnjivo , socijalna politika odlična , jedan drugar radi 6h dnevno ima radni vizu i ima oko 1800e dakle oko 1300 ovako a država mu nadoknađuje još 500e zato što ne radi 8h i plaćaju mu učenje jezika....

Suomi on hieno maa :D
Nema sumnje da su Finci odličan primer kako treba organizovati državu. Većinu vremena tokom njihove istorije njih niko ništa nije pitao, bilo da su bili pod Šveđanima ili pod Rusima. I pored nedostatka državotvorne tradicije, oni su tokom 20-og veka postepeno organizovali svoju državu. Od države seljaka, ribara i drvoseča, oni su prešli put do naprednog modernog društva, koje izvozi čak i proizvode visoke tehnologije.
Kod njih se poštenje i plaćanje poreza smatra patriotizmom, a korumpiranost je blam, dok je kod nas suprotno. Zato kod nas većina našeg potencijalnog ekonomskog rasta od više procenata godišnje ode na korupciju, i nađe se u džepovima pojedinaca, koji onda taj novac rasipaju na skupu uvoznu robu. Zato mi tapkamo u mestu, ili čak na momente idemo i unazad. Srbija je već rasprodala tzv. porodičnu srebrninu. I zaradu od toga rasula razbacujući se. Pritom je deo provizije otišao u džepove kojekakvog ološa. Sad kad nema više skoro ništa da se proda, suočavamo se sa činjenicom da moramo shvatiti da ne smemo trošiti više nego što imamo.
Nije bogat onaj koji zaradi, bogat je onaj koji potroši manje nego što zaradi Smile
Kome treba ružna, kljakava, matora, lenja i nesposobna udavača?

Možda bi pomoglo da se malo okupa, umije, našminka i presvuče... umesto da pokuša da se učini dopadljivom, naša udavača šalje tuđe slike.. bar da nabavi originalne, ni toliko neće da se potrudi, nego ih iseca iz časopisa....

Svi naivni mladoženje su odavno zauzeti...
Kome treba ružna, kljakava, matora, lenja i nesposobna udavača?

Možda bi pomoglo da se malo okupa, umije, našminka i presvuče... umesto da pokuša da se učini dopadljivom, naša udavača šalje tuđe slike.. bar da nabavi originalne, ni toliko neće da se potrudi, nego ih iseca iz časopisa....

Svi naivni mladoženje su odavno zauzeti...

Ma možda nije dobar časopis lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:53 pm.