Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada se malo bolje pogleda , mozda ni 20% nije pravih informacija na profilima ljudi.....

Uzmite primer Zlice, nema nijednu sliku kao i mnogi drugi koji vole da prednjace u prozivkama i pametovanju a nisu za istu dorasli...pa se kriju iza profila.....

Zar nebi bila lepsa komunikacija kada se ljudi nebi krili i kada bi se predstavili na istinit nacin wink :?:
Kada se malo bolje pogleda , mozda ni 20% nije pravih informacija na profilima ljudi.....

Uzmite primer Zlice, nema nijednu sliku kao i mnogi drugi koji vole da prednjace u prozivkama i pametovanju a nisu za istu dorasli...pa se kriju iza profila.....

Zar nebi bila lepsa komunikacija kada se ljudi nebi krili i kada bi se predstavili na istinit nacin wink :?:

Nemoj Zlicu kao primer, fina je ona ženska. Ona bar ne krije odakle je. A što se slika tiče, šteta što se većina krije, ali tako je Smile
Ona je ok u konverzaciji ali primer sam slucajno nasao za nju i sliku..... oops
Ona je ok u konverzaciji ali primer sam slucajno nasao za nju i sliku..... oops

Većina njih nema svoju sliku, iz raznih razloga. Ružne ne žele da se to zna, a lepe i prosečne se kriju, da ih ne bi kao smarali roll
I nebi ni bile zanimljive da objave svoje ruzne slike jer im teme ne bi bile posecene ..... roll
Eh!!!...kada bi znao koliko je Zlica lepa zena!!!

Ali stvarno lepa!!!!
Kazu da je udata, a iji imamo kulturu i nerazbijamo brakove winkroll
Vas dvojica sad bas preterujete... twisted Juce ste dosli i vec znate sve! shock Ajde malo smanjite dozivljaj, ne napadajte Zlicu, ona je jedna od retkih koja je stavljala svoju sliku na profil. wink U ostalom vecina nas se vec poznaje, tako da nema potrebe za fotografijama. Tongue
Zlica je ok zaista, a sto se tice starih i novih to ti dodje na isto jer smo svi mi ljudi u krajnjem slucaju,, sem izuzetaka winkroll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:55 pm.