Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zelim ovo javno da uradim ako nije problem....

Vama se zavaljujem jer me niko nije sprecavao niucemu...

Skinite sve moje teme i ugasite moj profil jer nema vise svrhe da budem ovde......

Zelim srecu svima, koje sam povredio ili uvredio izvinite wink 8)
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......... fuck..

sad dolazi ona moralna faza. 8)

lollollol
Admine ugasi me odmah da ova tema ne bude pateticna....

Hvala
Ne cuje te on ovako ako stvarno zelis da ides. A sta ja da radim sam?
Ima li neki nacin da me odmah cuje?

Nisi sam, meni je zaista dosta........
Zar vec idete, pa tek ste dosli. roll

Pa srecan vam put lollollol
Ima li neki nacin da me odmah cuje?

Nisi sam, meni je zaista dosta........

Ima način...pošalješ privatnu poruku Smile
I ti ides? Ajde polako samo oterala belica sve!!!
Ja mislim da ti gorane ne trebas ici!

Ajde, ko se još zbog belice uzbuđuje, dobra je ona u dubini duše, pa ja sam uvek bio srećan što mi piše po temama i održava ih aktuelnim winkSmile
Zasto da ne idem ?, svaka ozbiljna tema je minirana, kada sam pokusavao da sudelujem u nekim korisnim stvarima sve je ispala budalastina.....

Nije ovde mesto gde pripadam, srce ne znam sta trazi ovde osim zenske a i to je prazna prica....

Jel znas Srce nekog admina da ide brze da necekam sutra itd...ili samo da se iskljucim i to je to?

Pa ceme naknadno skinuti, recite adminima ako sada nisu tu da urade to makar sutra .....

Ajde, ko se još zbog belice uzbuđuje, dobra je ona u dubini duše, pa ja sam uvek bio srećan što mi piše po temama i održava ih aktuelnim winkSmile

Drago mi je zbog tvojih tema zato sto si ti u pitanju. Znas sta da ti kazem pogledaj malo s druge strane reke ima tamo svasta da se vidi

ti s´ car, matere mi lollollol
Ja sam u poslu do guse, ovih dana sam odmarao mozak, nemam vise vremena za bacanje na gluposti......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.