Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li to zaista postoji u vezama ili samo u korektnom braku?

Ne postoji ni u vezama , a ni u korektnom braku.Ako je to sto ti mislis ono sta ja mislim,i obratno.... lol
Posle Rowentinog odgovora ostaje samo da se tema ugasne lol

zasto da produbljujemo vise...kratko i jasno lol

Dobro,samo sam rekao...zamalo da nahebem i kriv i ruzan lol

Dobro,samo sam rekao...zamalo da nahebem i kriv i ruzan lol

i jos duzan wink

Ne postoji ni u vezama , a ni u korektnom braku.Ako je to sto ti mislis ono sta ja mislim,i obratno.... lol

Zavisi, od slučaja do slučaja, ima veza i brakova sa i bez sexa, i sa i bez morala. I različite kombinacije navedenog. Postavlja se i pitanje šta smatramo pod moralnim. Da li je moralno birati partnera prema imovnom stanju :?: Da li su i neki drugi (ne)iskreni kriterijumi (ne)moralni :?:
Trebaće još dosta postova da bismo ispeglali ovu temu kako treba Smile

Zavisi, od slučaja do slučaja, ima veza i brakova sa i bez sexa, i sa i bez morala. I različite kombinacije navedenog. Postavlja se i pitanje šta smatramo pod moralnim. Da li je moralno birati partnera prema imovnom stanju :?: Da li su i neki drugi (ne)iskreni kriterijumi (ne)moralni :?:
sad ce RoWeNa pa pozajmi svoju peglu! lol

Sve ja to znam.Nisam dugo na forumu,ali iz svega vidjenog ovde- ti si jedano od najpristojnijih,najboljih,pametnijih itd..,ali moj ti je savet da manje pricas tj. pises a vise da radis.Ako budes nastavio da moralises wink tesko kojoj ces zapasti za oko....... lol
Srce je jedan u milion! lol

Samo pohvale za njega iako nismo ni slovo otkucali wink

Sve ja to znam.Nisam dugo na forumu,ali iz svega vidjenog ovde- ti si jedano od najpristojnijih,najboljih,pametnijih itd..,

Thx Smile

PS. Mada ima ovde pristojnijih od mene wink

ali moj ti je savet da manje pricas tj. pises a vise da radis.Ako budes nastavio da moralises wink tesko kojoj ces zapasti za oko....... lol

Još kad bih imao sa kojom da radim... winklol
Srce je jedan u milion! lol

Samo pohvale za njega iako nismo ni slovo otkucali wink
nikad nije kasno.. wink
pa vidte ljudi, ne postoji razlika izmedju veze i braka!
medjutim,

Nekada se znalo kako se krese i zasto!
Pre braka seks nije bio dozvoljen.
Kada se pocelo kresati pre braka, a i dalje se odlazilo u crkvu i trazila se nevina nevesta, otiso je moral nizbrdo.
Trenutno vise nije nemoral ni devojka sa brojem recaka od 30, pa i vise, pa da se kune da nece da vara cim se uda...
Opet nije nemoral ni kada bi devojka ufati decka i svako vece donosi jos jednu devojku u krevet.
Trenutno, jedini nemoral je biti peder! To vam ni bog, a ni drustvo nece oprostiti!

Buducnost je ta da ce zene da vladaju, brakovi ce biti seksualno liberalni i odvojit ce seks od braka (veze). Kresanje ce biti kao poljubac na lice ili rukovanje. Svako ce da se krese koliko zeli i koliko moze, a niko se nece kresati iz moranja.
Zene nece radjati, vec uzimati bebe iz epruvete, a muskarac im nece trebati. One ce da budu u bi vezama, a mi cemo napokon na davno zasluzeno pecanje, pa da pricamo price o ribama koje smo imali...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:23 am.