Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Puno informacija ima na temu da zracenje mobilnog izaziva tumore itd....

Koliko znate o tome ?

Koliko znate o tome ?

Pošto u današnje vreme ima mnogo kancerogenijih stvari, teško je utvrditi da li mobilni izaziva tumore. Pošto gomila ljudi koristi mobilne, a još nisu počeli da masovno oboljevaju, to je ohrabrujuće. Naravno, elektromagnetno zračenje nije zdravo, ali je pitanje u kojoj meri, i na šta sve pomalo negativno utiče.

PS. Ja ne koristim mobilni, šta će mi Smile
Izasao mi je mozak na tumoru...zna li neko nesto o tome??? lol

Koliko znate o tome ?

gori je taj zrak po ulicama grada.. lol
Jedan dečko nosio u prednjem džepu i dobio tumor na jajcetu , od tada ne nosim mobilni u džepu roll
Ima gomila informacija o EMF zracenju,

na ovom sajtu ima dosta toga

(http://www.homeemfprotection.com)
Finci ili Norvezani su vrsili istrazivanja u vezi toga.
Statisticki su analizirali broj tumora na mozgu u raznim regionima zemlje, onih ljudi koji redovno koriste mobilne telefone.
Kod onih koji zive van urbanih naselja, sansa za pojavu tumora je veca.
Razlog za to se objasnjava upotrebom mobilnih telefona, tj njihovim zracenjem.
Naime mobilni zraci vecom snagom, kada je daleko od antene lokalne celije, dok u urbanim sredinama dimenzije celija su prilicno male zbog velikog broja korisnika, te mobilni rade najmanjom snagom, pa i zrace manje.

Iz ovoga sada se radjaju dve filozofije, jedna koja tezi da zabrani deci da upotrebe mobilne telefone, a druga ima pravno-medicinsku-osiguravajucu dimenziju rizika i odstete.
Goran i dalje palamudi, on je extra za Tominu stranku
postavljac teme se zove Goran , samo se malo zbucao na ovoj slici

Koliko znate o tome ?

Da li znas da cesce tumor na mozgu dobijaju strastveni pusaci nakon ostavljanja duvana ?

mislite o tome roll

Koliko znate o tome ?

bas te interesuju teme o tome i da li si siguran da zelis sve da ih procitas??

Inace ne zrace onako kako ne upuceni misle niti ta zracenja imaju neke veze sa pojavom oboljenja poput raka i sl...
Izasao mi je mozak na tumoru...zna li neko nesto o tome??? lol

Znam ja. Treba da Ti se izvadi tumor, ali pošto je srastao sa mozgom, mora da Ti se izvadi i mozak, što u Tvom slučaju i nije tako loše. Tongue E, onda, kada se tumor odstrani, da Ti se malo prodžara po mozgu, pa da Ti se vrati na svoje mesto. OndaK ćeš da ispadneš sasvim fin momak, koji neće da zavitlava ozbiljne članice foruma. evil

Šalim se - pupu, daleko bilo!
Svi su ozbiljni samo se malo zezaju
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:23 pm.