Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Leposava kaže...

kuku pa sto ja...

Pa ti si ona sto ne dava....shock One sto davaju su dobre vile....shock
iz pakla ljubavi spasila me droga....

Lepo čovek opisuje kakve ste vi žene jedna jako pokvarena i zla bića....shock

sa metlama...
Leposava kaže...

a jel pricas i ovo tvojoj izabranici heheh

pricao sam pa me klepila shockroll

Potomak engleskih aristokrata i olanskih trgovaca, glavni baja sajta. Veliki sanjar i kreativan decko. Zelja romanticnih zenskih dusa. Sreca, radost, kisne kapi po tvome licu.
Leposava kaže...

jao bre Zedlionce sto se ti opterecujes....

duso, to je iskustvo...

Potomak engleskih aristokrata i olanskih trgovaca, glavni baja sajta. Veliki sanjar i kreativan decko. Zelja romanticnih zenskih dusa. Sreca, radost, kisne kapi po tvome licu.
Leposava kaže...

kuku pa sto ja...

ti si dusa jedna

Najsmesnije je kad neko pise u poruci da mu je tvrd, veliki, dignut il slicno. Takvi su nekada operisali po parkovima!
Sta me boli doope sto imaju tujac i erekciju. Pa svi muskarci imaju to cudo. Ne muva se to tako, prostacki. oopstwisted
Paraskeva kaže...

Najsmesnije je kad neko pise u poruci da mu je tvrd, veliki, dignut il slicno. Takvi su nekada operisali po parkovima!
Sta me boli doope sto imaju tujac i erekciju. Pa svi muskarci imaju to cudo. Ne muva se to tako, prostacki. oopstwisted

prostaci to ne znaju lol

Paraskeva kaže...

meni jedan napisao, tolko sam napaljen da cu sad sebi da izdrkam u ustashockshockshockshockshockshockshockshockshockshock Fakir li je sta li jeroll

i da, meine je sramota sto sam ovo napisalaoops , njega valjda nijeoopsoopsoopsoopsoopsoops
Poslednja izmena Februar 14, 10:08 am od Jana.
Govorim tiho i nosim psa sa sobom...

Sliku tvrdog,velikog i nadignutog.....u inbox......i par finih reči.....ono....kako sam potentan kad svršavam gasim požar kad gori šuma.......na to padaju sve.....

aha...odma u nesvesT ..besvest
Poslednja izmena Februar 14, 10:15 am od Paraskeva.
... vi se bas, sprovodite...rollwinklolTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
ako hoces da vatas inspiraciju mogu da ti prosledjujem roll
... hvala, ne hvala...coolwinklolTongue
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
stra te aroll
JanaJanko kaže...

meni jedan napisao, tolko sam napaljen da cu sad sebi da izdrkam u ustashockshockshockshockshockshockshockshockshockshock Fakir li je sta li jeroll

i da, meine je sramota sto sam ovo napisalaoops , njega valjda nijeoopsoopsoopsoopsoopsoops

Pitam se da li da se ignorisu ili da se vrati ostro... Jednom sam napisala da to uradi svojoj mami sto ga nije vaspitala... evil
JanaJanko kaže...

ako hoces da vatas inspiraciju mogu da ti prosledjujem roll

Ma, ko vidi to postaje privremeno frigidan ili oduzet. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:23 am.