Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jedni su nezni a drugi prozivaju sve i svakoga, gde je razum i normalna komunikacija koja sigurno postoji....
Mnogi su u nekom svom zanosu ili filmu, neki lece komplekse dok drugi pokusavaju da pronadju partnera ili prijatelja.....

Da li ce se napraviti linija koja razdvaja dobro od loseg i temu od gluposti ili je cilj da sve bude jedan dobar vic umesto lepih, saljivih, sarmantnih i korisnih tema...?
aaaaaaaaaaaaaaaaaa.......

nEje to tak´ lako..

linija izmedju ljubavi i mrznje je tanka.. lolwink
Nisam rekao da je u pitanu ljubav i mrznja, vec glupost i razum...
Jos u starim spisima velikih religija,sto nekako dodje prvo spisateljstvo,pisalo se o dobru ali i o zlu.
Zivo me zanima kada si ti,postavljacu teme,pionasao ovaj sajt..vide li rec zezanje?!
E zezanje je nekom saljivi izrazaj,nekom lecenje kompleksa i td.
Sve u svemu ima ovde svega i onog ok..mada pitanje je sta tebi dodje ok?! Imam utisak nista,ali ako gresim u pisamcu me ispravi.
A neznost..joj..volim te neznim crnim slovima..mislim.
Tipu ti si ok na toj fotki i eto jedna lepa rec. Od mene dovoljno,da ne preterujem.
Hvala na leoim recima, sada sam jos opusteniji.....

Da li ljudi koji po ceo dan se zezaju i pisu gluposti su placeni za to ili sa zapravo admini sajta pa imaju koristi od toga.....?

Ili je u pitanju i jedno i drugo?

Meni je ok uvek svaka tema, zezanje sve dok me neprodje volja za time naravno...
to je i problem, dok mi posteni dolazimo da se upoznamo i smuvamo nesto, vi postenjacine dolazite da se zezate, razbijete nam koncepciju, onda se mi razularimo i eto svadje!
lol
Opusti se, bolan......

Ođe je svako dobrodoša' i još bolje poša'...... i LOGIN i LOGOUT (Odjavi se), su ti na raspolaganju u svakom trenutku....

Ako saznaš svoj motiv bitisanja ovde, to je već uspeh, a da pronikneš u motive drugih..... e to je preambiciozno...... a nije ni pristojno.....
Nisam rekao da je u pitanu ljubav i mrznja, vec glupost i razum...

To su ti srpska posla Smilewink Uvek ce biti onih koji nemaju drugi nacin da se istaknu, nego nekim prozivanjem i vredjanjem i tako nam daju do znanja da postoje. Nije ih briga kako i zasto, samo gledaju svoje potrebe.
lepih, saljivih, sarmantnih i korisnih tema...?

Srpski crni humor je uvek bio saramantan i koristan... roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
lepih, saljivih, sarmantnih i korisnih tema...?

Srpski crni humor je uvek bio saramEntan i koristan... roll

el ti to motash sarme NenkicO? lol
Htedoh reci samarmantan...dobije samar, a nekima to smesno ... Tongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Igraj svoju igru, opusti se... Smile
UFati ritam. lol
Nenkice, zeno moja buduca!

Hajde da gledamo svoje potrebe!

lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:24 am.