Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo jedna tema i bilo bi mi drago da komentarisemo muskarce da razradimo temu celu.
Tema me je povukla jer sam nedavno upoznala jednog dosta dosta tipicnog muskarca koji pije pivo, gleda utakmice, ide u kladionicu, zensko bice postuje samo da bi zadovoljio potrebe i nikome se ne pravda i ne izvinjava.
Ovde sam upoznala par likova, naravno samo preko tastature, i cini mi se da muskarci (ako su iza kompjutera uopste muskarci) uzivaju u sebi najvise. Oni ne zele neke veze i upoznavanja. Zasto je njima potreban virtuelni kontakt i umisljanje.
Zasto muskarci postavljaju slike manekena? Odgovor je da bi privukli paznju devojaka. A zasto onda ne budu iskreni i krenu u akciju? Gde je ta hrabrost muskog srca?
I da na kraju me interesuju muske lazi. Lepa si i svasta bih ti radio i obecanja obecanja a onda njegov nestanak na nekoliko dana zatim povratak sa nekom skroz glupavom pricom - da je bio zauzet zbog posla ili rodbine. Zatim dalje nastavlja obecanja i onda ponovni nestanak? Sta je to? roll
Cekaj da podrignem pa da ti odgovorim. lollollol
Ovde se svi igraju, zar ti to do sada nije postalo jasno?
Ok je ovde se i ja igram. Al zar to nije slicno i u stvarnom svetu?
Aaaaa, prekini sa tim teskim pitanjima, ne mogu da izdrzim, puci ce mi glavaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! lollollollol
1.pa vidi, imas onog tipa sa velikim strumfom u avataru.
taj ti se ne sali, ako obeca da ce te smazat, ispunit ce to garant, samo ti ne smes da nestanes a posle da se pojavis cudnim izgovorima.

2.a slike manekenki stavljaju i devojke, a mozda iza njih kuckaju i muskarci...

3. ne znam kako si ti, ali mene kao muskarca nervira samo jedan tip muskarca:
pije pivo, gleda utakmicu, odlazi u kladionicu i prica: joj sta bi ti radio!
sto ne pokusas ti sa nekim koji dosta cuti? onako mracnim... ti su ti dosta halapljivi i opasni!

winkwinkwink
Aaaaa, prekini sa tim teskim pitanjima, ne mogu da izdrzim, puci ce mi glavaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! lollollollol

E pa o tome pisem. Ex sta je to? 8) lol
1.pa vidi, imas onog tipa sa velikim strumfom u avataru.
taj ti se ne sali, ako obeca da ce te smazat, ispunit ce to garant, samo ti ne smes da nestanes a posle da se pojavis cudnim izgovorima.

2.a slike manekenki stavljaju i devojke, a mozda iza njih kuckaju i muskarci...

3. ne znam kako si ti, ali mene kao muskarca nervira samo jedan tip muskarca:
pije pivo, gleda utakmicu, odlazi u kladionicu i prica: joj sta bi ti radio!
sto ne pokusas ti sa nekim koji dosta cuti? onako mracnim... ti su ti dosta halapljivi i opasni!

winkwinkwink

Mene interesuju misljenja bas. Hvala na odgovoru na temu. A i ti hladni znaju da budu zeznuti bas mozda jos gori? Sve zavisi.
Nista ja tebe ne razumem!
U ostalom, ja ne pijem pivo niti bilo kakav alkohol ... zasto ja uopste komentarisem na ovoj temi!? lollollol
ima salabajzera koji se igraju, a ima lovaca, koji profesionalno zavode...
sve u svemu tu su zene najveci krivci, jer se igraju a time ohrabruju salabajzere, ili potpadaju pod uticaj lovaca...
iskreni tipove niko ne shvata ozbiljno, jer vecini zena nisu dovoljno interesantni za igru a deo zena ima usadjen model iz vaspitanja, da su upravo muskarci sa osobinom lovaca najbolji. kako bi ja rekao, vole one da se spotaknu...

nema puno iskrenog sveta na netu i treba nauciti probirati zito od kukolja...
Mnogo toga ali zasto bih to ovde govorio?
Nikoga ovde to ne zanima, sto je i normalno.
ima salabajzera koji se igraju, a ima lovaca, koji profesionalno zavode...
sve u svemu tu su zene najveci krivci, jer se igraju a time ohrabruju salabajzere, ili potpadaju pod uticaj lovaca...
iskreni tipove niko ne shvata ozbiljno, jer vecini zena nisu dovoljno interesantni za igru a deo zena ima usadjen model iz vaspitanja, da su upravo muskarci sa osobinom lovaca najbolji. kako bi ja rekao, vole one da se spotaknu...

nema puno iskrenog sveta na netu i treba nauciti probirati zito od kukolja...

Da bas ti sa osobinom lovaca su zanimljivi..
Sa tim slatkim recima i obecanjima.. A i same znamo da to nije tako kako izgleda twisted
Mnogo toga ali zasto bih to ovde govorio?
Nikoga ovde to ne zanima, sto je i normalno.

Mene interesuje jer je tema o Vama gospodoo. Dozvoljeno je sve daa se pise o Vama. Ukoliko zelis slobodno napisi

Da bas ti sa osobinom lovaca su zanimljivi..
Sa tim slatkim recima i obecanjima.. A i same znamo da to nije tako kako izgleda twisted

zasto se onda ipak dajete, a posle placete?
Tema me je povukla jer sam nedavno upoznala jednog dosta dosta tipicnog muskarca koji pije pivo, gleda utakmice, ide u kladionicu, zensko bice postuje samo da bi zadovoljio potrebe i nikome se ne pravda i ne izvinjava.

lollollolKralj lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:13 pm.