Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne smaras...malo je ovde takvih sa kojima mozes normalno procaskati...

hvala ti...pa dobro,ja znam da nisam na intelektualnom nivou kao ti i mnogi koji su stariji od mene ali to me nesprjecava niti sad niti ubuduce da ti (vam) uputim neku ljepu rijec ili da se skupa malo nasalimo.
No, hvala na pozdravima...WinkSmile

nema na cemu,bilo mi je drago stvarno,hvala i tebi Smile)
ja znam da nisam na intelektualnom nivou kao ti i mnogi koji su stariji od mene

To uopce nije bitno, bar ne meni...bitna je ok komunikacija...lijepo druzenje...SmileWink
Smile)
kao sto reko ti si super djevojka.sad te stvarno puno pozdravljam,odo malo u carsiju sa drugovima.cao
kao sto reko ti si super djevojka.sad te stvarno puno pozdravljam,odo malo u carsiju sa drugovima.cao

Pa-pa...uzivaj...WinkSmile
Buraz iskeshiraj neku extra fuksu!Za njih je ne bitno dali si stidljiv ili ne covece!Spremis jedno 200 evra i ima da kreses ribicu za koju nikada nisi ni sanjao da ces moci! Ovako samo gubis vreme, a koliko sam skontao tebi se bas zuri? Onda poslusaj glas razuma i pali!Ovde mozes samo da nahvatas neku nesrecu koju niko nece da pipne ni strujom nego ti lepo u bar pa odaberes devojcicu ispovedis se i ...srecno!Neces valjda u Makedoniju da bi kresnuo!Brate pa eno ti Balja Luka vri covece!
Otidji u javnu kucu...
Ako ti je frka, za pocetak pokupi Ljilju da ti popusi za 20 KM... Ona ordinira kod RK Centar...
hvala ti shadow i hvala i tebi tresnjice takodje ali stvari stoje ovako.naime neki moji nazovi prijatelji su mi rekli da je ovo vec uhodana solucija i da pali 100%.nazalost ja sam samo ispao seljak i dozvolio sam da mi se sad vjerovatno smiju iza ledja a i obruko sam se pred svima vama i zato bi molio sve vas na forumu da mi oprostite.a pogotovo svi oni koji su bili zgrozeni onom mojom slikom koju sam postavio u profil kad sam se tek uclanio.
ok,nemorate mi i vi sad doljevati ulje na vatru
ovo nisam videla ni na filmu Smile

uf uf uf
ovo nisam videla ni na filmu Smile

uf uf uf

Pa naravno, ko bi jos i platio pa da to gleda???

Wink)))
zemo
sta te to sad tangira,bitno je da Srbija nema more,a ima najjacu mornaricu...Smile))
a,drugari da vole na pogreshan kolosek navedu vole,i sam sam od takvih...Smile))
drugo
sem nekih forumasa na ovom sajtu bi se svi ogrebali za neku kres kombinaciju,pa shto ne bi i ti pokusao,"ko pita ne skita"!!!
drzim ti fige,a kada to odradish vidicesh da i ti to znash,kao da si poceo:
"ja samo petnaest,a ona ofucana
pala je ali bila je tucana".....i tako TO......
pozzz
hvala ti binicu druze,jbg ako nist bar sam sreo par dobrih ljudi sa kojima se mogu druziti pa makar i na ovaj nacin i zadovoljan sam sa tim stvarno.a to sto sam ispao seljak....sta cu,desava se i pametnijim od mene Smile)
sto se tice ovog drugog mogu sam reci bice vremena i za to,zar ne?hvala ti jos jednom i saljem ti veliki pozdrav
a to sto sam ispao seljak.

Ah, mnogo si ti iskren decko, i malo cudna tema...ali, nisi seljak...SmileWink
A, sve ce doci samo od sebe, spontanost je najbolja stvar na svijetu...SmileWink

Ah, mnogo si ti iskren decko, i malo cudna tema...ali, nisi seljak...SmileWink

zdravo helena,drago mi je sto te vidim ponovo i hvala ti puno na ovome sto si napisala i jedan drugarski kis od srca Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:31 pm.