Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta se desava na forumu?
O kakvom spamu se radi i ko su ovi nickovi:
DANAECOVELLI, ALVERTAARONSON, MIRELLASPINELLO, LORENADAGE, CHINAMOORHOUSE,...? evil

Ovo jos nismo imali na forumu...
Da li je to neka namerna sabotaza ili nesto drugo?
Svaki spam je na neki način namerna sabotaža. Reklamni spammeri zaslužuju da im se uzvrati istom merom na njihove prave e-mail adrese. Onaj ko kreira lažne spam-botove bi trebalo da oseti kako izgleda ugledati reklamno smeće u svom poštanskom sandučetu twisted Ali nema veze, ne tiče me se to, ja sam ovde samo korisnik.
Admin će verovatno to sve srediti kad bude primetio Smile
Svaki spam je na neki način namerna sabotaža. Reklamni spammeri zaslužuju da im se uzvrati istom merom na njihove prave e-mail adrese. Onaj ko kreira lažne spam-botove bi trebalo da oseti kako izgleda ugledati reklamno smeće u svom poštanskom sandučetu twisted Ali nema veze, ne tiče me se to, ja sam ovde samo korisnik.
Admin će verovatno to sve srediti kad bude primetio Smile

lollollol

pa valjda je primijetio.. od jutros.. sabotage.. twisted
zao.. twisted

ne verujem da je zao, eksperimentise...
nasao je proboj u sajt, provalio strukturu foruma a admin nema programera da blokira IP, moze da blokira samo nick, koji se u trenu umnozava...

mogu mu jedino preporuciti da se obrati provajderu te da provajder blokira IP opseg ili lokaciju. ionako nije nash.
zao.. twisted

ne verujem da je zao, eksperimentise...
nasao je proboj u sajt, provalio strukturu foruma a admin nema programera da blokira IP, moze da blokira samo nick, koji se u trenu umnozava...

mogu mu jedino preporuciti da se obrati provajderu te da provajder blokira IP opseg ili lokaciju. ionako nije nash.

a jel?

koje je to onda zemlje hobby? shock
ma mrzi me da trazim...
zna admin kako da proveri...

uzmi neke od linkova pa pogledaj:

upisi u google

whois

i klikni na link, ispisat ce ti vlasnika sajta, ako nije skriven.
Ovo mu dođe ko strukturno programiranje... roll U čemu je fazon gospodo ? lollollol
Nisam ovako nesto do sada videla, ali je zaista frustrirajuce... Ne mozes ne primetiti... shock

Mi smo jaci od svih njih zajedno... wink
Help desk im postao premali pa su počeli da se šire po forumima... Domišljato nema šta... lollollol
whahaha who want to make MONEY WITH ME ONLY FOR THER COUNTRY PLEASE MY MAIL IS and only for other country no serbia. pda vs vidm slepci kto im mud samnom
Help desk im postao premali pa su počeli da se šire po forumima... Domišljato nema šta... lollollol

Ajd', pojasni mi koja je svrha ovoga?
Imaš neki problem sa mudima ? rollroll Ne razumem... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:59 am.