Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Edna od vetjiH neIspunjeniH želja mi je da odEm ednOm u Brazil i da Ostanem tamO i malO duže ako mi se ukaže prilika.

pOshtO sam skRomnijiH primanja malO je VerOvatno da tju tO ikad motji da Si priUštim, osim akO se kOim slučaJem desi da se Oženim s neku Bogatiju, pa me ona pOvede...

VeruEm da ovde ima ljudi kOji su vidEli Sveta i koji su mOžda i TamO išli...

ZatO ovde pishite svE što Znate o BrazIl, Brazilci i BrAzilke, njiHovoj kUlturi i Obichajima, o svemu shtO bi mOglo biti ZanimljivO...

AkO nekO ima neke slichkE iz BrazIl nek slObodno stavi.

Da me Želja baR malO mine, kOlkO tOlko.
...sirotinja uglavnom,samo igraju sambu,rumbu i fudbal....za sve ostalo ih zaaaabole uvo lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Brazil wink

Inače, Štrumpfe, tamo u Brazilu su ljudi raznih rasa, i dosta su se mešali, tako da bi tamo sigurno mogao naći Štrumpfetu po svom ukusu Smile

malo perjanica seća na :D :D :D :D
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ne znam ništa o Brazilu osim o brazilskoj depilaciji lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Brazil je odnedavno postao ''Obecana zemlja'', resili su se spoljnih dugova, juce su razbili narko-mafijsku Favelu, po izvozu nafte su treću u svetu...Dakle, DA, hocu babo hocu u Brazil, makar bila i nogometasica... TongueTonguelollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Brazil je odnedavno postao ''Obecana zemlja'', resili su se spoljnih dugova, juce su razbili narko-mafijsku Favelu, po izvozu nafte su treću u svetu...Dakle, DA, hocu babo hocu u Brazil, makar bila i nogometasica... TongueTonguelollol

Znaci sad su oni sledecii posle sirije rollTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

...a ja sam neko,ko zna poprilicno,pa sam mislio da razmenimo znanja...hm... lol
Znaci sad su oni sledecii posle sirije rollTongue

Tako cuh u jutarnjem jutros, kaze njihov predstavnik em ambasador, poceli su da se razvijaju, ne postoji siromasni sloj kao kod nas, postoji visi i srednji, do juce su prednjacili u nazadnosti... wink

Nemaju dovoljno obrazovnog kadra, pa sad kad imaju para salju o drzavnom trosku mlade da se skoluju i specijalizuju, i, kako tvrdi isti, najvise ih salju u Ameriku, i zao im je sto Srbija nema Ugovor s njihovim Ministarstvom prosvete, da li je sliht comerc ili istina? Kaze da je nas obrazovni sistem najverodostojniji... winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A istina je odmak posle tretjeg kamena od sunca lol

...a ja sam neko,ko zna poprilicno,pa sam mislio da razmenimo znanja...hm... lol

Hmm.. Smile Spusti me digni me,pa da vimo šta znaš Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Brazil!
Vec sam negde rekao da bih bas voleo da odem tamo.
Svidja mi se klima a nekako imam i tu predrasudu da su tamo svi nasmejani i veseli, nebitno imaju li sve sto im je potrebno.
Okean, nepregledne peskovite plaze, brazilska muzika, kapoera, fudbal ... ma sve je dobro! Smile

Hmm.. Smile Spusti me digni me,pa da vimo šta znaš Smile

...Republika Federativa do Brasil........
je najveca drzava J.Amerike,a peta drzava po broju stanovnika u svetu.nalazi se u sredisnjem delu kontinenta,svojim istocnim delom izlazi na atlanski okean(sto je idealna pozicija za krijumcarenje kokaina,zbog velikog broja,kako velikih luka,tako i malih "divljih" iz kojih izlaze napunjeni kokainom camce i jahte i prinose ih prekookeanskim brodovima,koji idu prema Evropi,Africi..)tako da se granici sa skoro svim zemljama osim sa Ekvadorom i Cileom.
Brasil cini 26 saveznih drzava i federalni distrikt u kojem se nalazi i gl.grad Brasilija.zvanicni jezik je portugalski,a najveci deo stanovnistva cine belci oko 55°% potomci portugalaca,nemaca,italijana,spanaca,poljaka,38% cine mulati,koji su dva puta brojniji od mestika i cine glavni deo seljackog stanovnistva.i ako je osnovnoobrazovanje obavezno,stopa nepismenosti je velika.stopa kriminala je veoma velika,na godisnjem nivou u Brasilu od kriminalinih aktivnosti pogine 55.000 ljudi.korupcija je veoma zastupljena u drzavi,kako sudstvo,vojska i policija.zatvori su pretrpani,ceste pobune sa smrtonosnim posledicama u brazilskim zatvorima su skoro svakodnevna pojava.
73% stanovnistva je rimokatolicke ispovesti,ostalo su protestanti,budisti,muslimani i spirutalisti.
u Evropi je veoma poznat po dobrom fudbalu,brazilskoj dziudzici, de zeneiru,karnevalu i kopakabani... velikoj gradskoj plazi i neobilaznim favelama..............................................de o izvora vikipedija,deo sam znam

.........sad si ti na redu,pokazi brazilianu.. lol
...Jako vredni ljudi.Verovali ili ne dosta se radi.Dosta dobra integracija svih boja i nijansi koze , niko to ne gleda jel si beo ili crn.
Velika posvecenost porodici, katolici, dobro shvatanje Hriscanstva, bez preteranog bigotizma i mrsomudine.
Borba za zivot, svako se trudi da nadje svoje mesto, ali drzava ne rasipa (nije rasipala) pare na lopovske socijalne programe.Biti krimos u Brazilu znaci i spremnost da izgines, policija ubija bez pardona.Odlucna vlast sa doslednom politikom i pametnim dugorocnim potezima.Jak nacionalni ponos.
E i zene im bas umeju budu dlakave, nije ni cudo sto su izmislili tu depilaciju... wink
Ima dosta sexa, to nije big deal... Tongue
Sve u svemu, koji moj jos radite ovde? lollollol
'ocu ja na karneval :D :D :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:59 pm.