Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

STA DEVOJKE NAJVISE VOLE A STA MUSKARCI TOKOM SEKSUALNOG CINA.I DAL JE PREDIGRA TOLIKO BITNA?!HM. AJDE SADA ISKUSNE DA VAS VIDIM!KISIC
meni je najbitnije da nju prvi zadovoljim i odusevim,a posle ja natenane da uzivamSmile))
Vladimire, tebe bas krenulo ovo otvaranje tema?

Ne bi bilo lose da malo procackas po arhivi, mozda nadjes odgovore koji te zanimaju... wink

Ne bi bilo lose da malo procackas po arhivi, mozda nadjes odgovore koji te zanimaju... wink
jes pa bosle sve treba da vas obrazujem,bolje ovako da cujem misljenja mozda i naucim nesto!bili ti podelila nesto sa namaSmile)) kisic

jes pa bosle sve treba da vas obrazujem,bolje ovako da cujem misljenja mozda i naucim nesto!bili ti podelila nesto sa namaSmile)) kisic
STA JE BRE OVO SVI NESTO VIRE NIKO DA OSTAVI KOMENTAR,DE SU SADA JEBACI I JEBACICEUnhappy(
A da ti pre nego sto otvoris "novu" temu procackas arhivu, video bi da je sve vec receno lol
ne znam kako ste vi, ali ja najvise volim da svrsim.
toliko to volim da sam za to spreman cak i ljubav da vodim!
:D :D :D
volim i da dremnem posle...
to je jace od mene...
:D
A sto ja volim da zapalim cigaretu posle svega.......QQ!!

Nishta sladje Wink
STA DEVOJKE NAJVISE VOLE A STA MUSKARCI TOKOM SEKSUALNOG CINA.I DAL JE PREDIGRA TOLIKO BITNA?!HM. AJDE SADA ISKUSNE DA VAS VIDIM!KISIC

Ja volim da je devojka lepa, i da se pali na mene. Oko ostalih stvari ne bih previše sitničario. Nisam ljubitelj perverzija. Bitno je da oboje (i ja i devojka) budemo zadovolj(e)ni :D
A sto ja volim da zapalim cigaretu posle svega.......QQ!!

Nishta sladje Wink
podrzavam te skroz i znam taj filing ali ima crnjaka kada nemas cigaru u ton trenutkuUnhappy((
A da ti pre nego sto otvoris "novu" temu procackas arhivu, video bi da je sve vec receno lol
mrzi me se smaram tamo i da citam!ovako je zabavnije
Ja zaronim u frižider pre sexa najedem se popijem pivo i legnem da spavam ujutro pitam ženu kako je bilo a ona kaže onako............ hrčeš ko konj :?

ja sam zaboravila sta devojke vole... odavno nisam devojka Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:44 pm.