Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zamislite Sebe da ste na mestu predsednika Srbije, šta biste Uradili?

EtO vam prilike da preUzmete odgOvornosT, makaR i na Trenutak u ovOm VirtUelnom Svetu, iakO ste u stvarnOsti mOžda edan običan Miš ili Crv bedni.

wink

I nemO sad ovde da mi se RaspliNete pOlitichki negO direKtno i konkretnO, S Razumevanje.

EtO vam prilike da preUzmete odgOvornosT, makaR i na Trenutak u ovOm VirtUelnom Svetu, iakO ste u stvarnOsti mOžda edan običan Miš ili Crv bedni.

wink

I nemO sad ovde da mi se RaspliNete pOlitichki negO direKtno i konkretnO, S Razumevanje.

Ja b´ tebe uzela za dvorsku ludu! lollollol
ne moze Nato svabica da dodje na chelo Srbije!
jos neki madjar, ajde de, ako je obami kao crncu uspeo da dodje na vlast u USA, pa mozda bi i moglo!

lollollol
U TvomE pOstu me Edino teshi Saznanje da su skOro sve Kraljice vOlele svOje DvOrske LudE vishe od kRaljeva... Smile

wink

EtO vam prilike da preUzmete odgOvornosT, makaR i na Trenutak u ovOm VirtUelnom Svetu, iakO ste u stvarnOsti mOžda edan običan Miš ili Crv bedni

Koju odgovornost? roll

wink

Dobro bih proučio zakone koje donosi skupština, pre nego što ih potpišem. Triput meri, jednom seci Smile
ne moze Nato svabica da dodje na chelo Srbije!
jos neki madjar, ajde de, ako je obami kao crncu uspeo da dodje na vlast u USA, pa mozda bi i moglo!

lollollol

rollwink SlushaJ pObratime ti Znash da smO ti i ja u svojEvrsnU kOaliciju vetj Godinama, al mrkA kapa. MadjaR nikad, MadjaRica ( :?: )..., ne iskljUčuEm mogutjnOs.

Dobro bih proučio zakone koje donosi skupština, pre nego što ih potpišem. Triput meri, jednom seci Smile

Kad se kod nas neko docepa vlasti on obicno ne meri nego odmah sece. roll

Pa onda ispadne triput secem i opet kratko winklollol

EtO vam prilike da preUzmete odgOvornosT, makaR i na Trenutak u ovOm VirtUelnom Svetu, iakO ste u stvarnOsti mOžda edan običan Miš ili Crv bedni

Koju odgovornost? roll

Ou... ziv si? lol

Koju odgovornost? roll

Pa Predsedničku, zamiŠljenu...

MikO ti mi kaO razlOžan čOek odajEš pOtenciAl za takO neštO.

VolE te i Žene, a bRez tOga nikO nikad na preDsednički IzbOri niti je pObedio, niti tje.
ja bih pokaznjavao sve ministre odmah na pocetku, da se ne opustaju....a onda bi sve bitnije mafijase pokupio i vodio negde na pivo da se dogovorimo oko pravila igre....
kad se sve to zavrsi, pravac Francuska da kresnem Sarkozijevu zenu nakon cega ce on morati da uleti sa jednim bespovratnim kreditom za preporod Srbije da se svakakvi snimci ne bi pojavljivali po netu 8)

legalizovao bih vutru i kad cela Vojvodina pocne da radja, plus Sumadija i Pomoravlje ima Sipci da dolaze kod nas po robu i toliko o njihovom narko klanu...

uhhhh....ma ima jos al ovo je za pocetak dovoljno ja mislim....

Koju odgovornost? roll

Ou... ziv si? lol

Mrdam....po malKo... wink

Koju odgovornost? roll

Ou... ziv si? lol

Mrdam....po malKo... wink

Mora da si opasno... zarobljen. winklol
ja bih pokaznjavao sve ministre odmah na pocetku, da se ne opustaju....a onda bi sve bitnije mafijase pokupio i vodio negde na pivo da se dogovorimo oko pravila igre....
kad se sve to zavrsi, pravac Francuska da kresnem Sarkozijevu zenu nakon cega ce on morati da uleti sa jednim bespovratnim kreditom za preporod Srbije da se svakakvi snimci ne bi pojavljivali po netu 8)

legalizovao bih vutru i kad cela Vojvodina pocne da radja, plus Sumadija i Pomoravlje ima Sipci da dolaze kod nas po robu i toliko o njihovom narko klanu...

uhhhh....ma ima jos al ovo je za pocetak dovoljno ja mislim....

Sve b´ ti pokrala. 8)
Ja bih rasprodao i ovo malo sto je ostalo, bar da znamo da nemamo nista :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:50 am.