Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Više puta viđena ovde da čita teme a nikad nije ništa napisala pa te evo ovom prilikom pozivam da škrabneš nešto winklollollol
Ajde Suzi klikni na dugme ispod poruke i piši,posle toga na pošalji jednostavno je winklol
ovo me je bas slatko nasmejalo lol

otisla sa foruma i vratila se na tren i nisam mogla da verujem da me javno prozva....al zato mi izmami jos veci osmeh.... :D

U svakom slucaju cu pozdraviti sve aktivne forumase...i potrudicu se da skrabnem ponesto ponekad wink
hvala na upustvu ali plavilo ne znaci da ne znam upotrebiti sive vijugice...xaxax
Tooooo Suzi žvrljni malo budi tu češće da se družimo evo i Lukrecija je tako slučajno došla lollollol
Tooooo Suzi žvrljni malo budi tu češće da se družimo evo i Lukrecija je tako slučajno došla lollollol
Kakav si ti sarmer! lol
Kakav si ti sarmer! lol

A tebe sam bio dočekao skoro pa đonom Unhappycry a ti si mene od početka simpatisala oopsoopsoops al sam grešan ................dozvoliću ti da mi platiš pivo lollollol
Kakav si ti sarmer! lol

A tebe sam bio dočekao skoro pa đonom Unhappycry a ti si mene od početka simpatisala oopsoopsoops al sam grešan ................dozvoliću ti da mi platiš pivo lollollol
Vidis kako sam ja dobra?! wink Pivo?!Moze koliko hoces.Beg nikada nije bio cicija. lollollol
Zna Vas sarmer kako da dobije odgovor i pokrene uspavano :D

Potrudicu se da vam ubuduce pravim drustvo... Smile
hvala na upustvu ali plavilo ne znaci da ne znam upotrebiti sive vijugice...xaxax
Eto,ti sada plavusa,Zare! lol
Eeeeej Lucy nemo da je plašiš Suzi ja sam bRezopasan toj svi znaju i ona nego oće te uplaši malo wink
Ajde platicu Vam ja pivo...da gresnik ne nastrada nenamerno lol
Ajde platicu Vam ja pivo...da gresnik ne nastrada nenamerno lol

Opaaaaaaa Suzi pa ti to brzo bem ti sunac par postova i oma pivo mora malo da se femkaš nemoj tako a i men se noge odsekle ne mogu da odam po zemlje rolllollollol
Nesto ne delujem bas krhko...xaxax...al mislim da je Lukrecija dobrica.. Smile
Eeeeej Lucy nemo da je plašiš Suzi ja sam bRezopasan toj svi znaju i ona nego oće te uplaši malo wink
Sta ima da je plasim!Velika je ona devojka. :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:26 pm.