Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

roll Pitanje je delikatnO, odgovor još Teži verOvatno.

DosaD nikad nisam prEvariO niEdnu od svojiH Partnerki kOje sam Voleo.
Bez iskustva sam pOvodom Teme.

wink Ali veRuem da iH ovde ima kOji tje Znati da Odgovore.

Dakle, ima li ljubavi posle preljube :?:
Nije pRoblem, čak i ovi štO su bez iskustvO, mogu da Napišu šta Misle, eventualno.
Tema jeste složena, možda neće ni biti nijednog odgovora a ni komentara.

Slažem se.

Ja takođe.

Naravno Smile

Zavisi od slučaja do slučaja. Meni bi smetalo da me devojka ostavi zbog drugoga. Posle takve preljube definitvno ne bi bilo ljubavi, tj. ako bi ona i htela ponovo, ja ne bih hteo.
Ali ako bi se tokom veze sa mnom, kresnula i sa nekim drugim uz upotrebu kondoma, to ne bi bio neki naročit problem. Kako inače da potvrdi da sam najbolji wink :D
Za pocetak ti treba devojka lollollol
evo pobratime, ja cu da ti odgovorim.
moze da bude ljubavi posle preljube, ali i ne mora da bude.
ukoliko ipak bude ljubavi posle preljube, nista ne garantuje da se ne desi jos jednom preljuba.
i tako dalje u krug...

Ljubavi nema ni pre preljube, jer se zato i dogodila. Sto bi je onda bilo posle? roll

Doduse onaj koji je u celoj prici prevaren, mozda i voli, a mozda i ne zna.. wink
da li je iko zreo, pre nego ostari i postane mudrac?
:D
sve bi mogao da joj oprostim ali to nikada!!mada sam je ja par puta prevario,ali to je samo sex na brzaka i ona to nezna!!
ljubav je ljubav !!! :D a sex i tucanje nesto drugo ...ima ljubavi posle preljube ...ukoliko je bio samo sex ....a ako nije to je kraj.
ljubav je ljubav !!! :D a sex i tucanje nesto drugo ...ima ljubavi posle preljube ...ukoliko je bio samo sex ....a ako nije to je kraj.
...pogled iz muskog ugla...

rollrollroll
ova moja ostrakondza kada bi i to uradila bio bi kraj jer bi me za srce ujelaUnhappy((
...pogled iz muskog ugla...

rollrollroll
nema to veze sa muskim uglom i pogledom, nego sa muskom guzom :D
sve bi mogao da joj oprostim ali to nikada!!mada sam je ja par puta prevario,ali to je samo sex na brzaka i ona to nezna!!

pa nijedno musko ne bi oprostio ako se o tome prica u birtiji...
ali ako se malo zageldas u sebe, videt ces da te sujete sprecava prastanja. ako uistinu volis, onda i zavisis. ako zavisis onda i prastas jer ne mora ona biti superiornija od tebe, pa da nikad ne poklekne...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:47 pm.