Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

EVO JEDNE TEME I MISLI DA CE SE SVAKO NACI U NJOJ! "ZASTO SU SEFOVI TOLIKI INDIJANCI I STO MISLE DA SU BOGA UVATILI ZA ONU STVAR,ZBOG POLOZAJA NA KOM SU?!!HM,AJ DA RESIMO OVU NEDOUMICU!POZZZ
Један је "Бик Који Седи".

wink
aj se ti okreni... ´vam... da te vidim s prijeda! lollollol
(http://www.crazyaviation.com/images/CA_hierarchy.jpg)
(http://www.go-mrav.com/vasagalerija/pictures/macapas2.jpg)

lollollol
ne uvlaci se sefu!
lol

ko ja? shock

pa nisam ja bik..... lollollol
ja bi se okrenu al sam se opasno usinuo,pa mi treba iskusna maserka da me vrati u zivotSmile))AJ OZBILJNO LJUDI
EVO JEDNE TEME I MISLI DA CE SE SVAKO NACI U NJOJ! "ZASTO SU SEFOVI TOLIKI INDIJANCI I STO MISLE DA SU BOGA UVATILI ZA ONU STVAR,ZBOG POLOZAJA NA KOM SU?!!HM,AJ DA RESIMO OVU NEDOUMICU!POZZZ

nisu svi sefovi indijanci, a nisu ni svi radnici "radnici" wink
htedoh napisati o ljubavi izmedju mene i radnika, kojih placam...
al zabole me da li me vole....
meni su oni divni...
...

Ima više razloga za to. Moć kvari ljude. Tek kad neko dođe u poziciju da ti bude nadređen, videćeš kakav je zaista. Takođe, u lancima komandovanja u državi, preduzećima, vojsci, itd. često dolazi do nagomilavanja frustracija. Onaj na vrhu kinji onog ispod sebe, pa se negativno postupanje propagira na dole. Pogotovo to dolazi do izražaja kada se firma nađe u teškoj situaciji. Kad ljudi mnogo i/ili prekovremeno rade, a plata je slaba i/ili kasni, onda dolazi do pojave dodatne nervoze. To doprinosi lošim odnosima u preduzeću, i tada se postojeći pritisci odozgo na dole pojačavaju.
Te pojave variraju od države do države, i od firme do firme. Karakteristično je da u Srbiji nadređeni gnjavi podređenog, a u SAD ljudi koji su na istoj lestvici jedan drugom podmeću nogu da bi se podigli na lestvicu iznad. Svako društvo je trulo na svoj način :x

moje dosadasnje iskustvo sa direktorima i sefovim je pokazalo da postoji poseban profil licnosti sa ambicijom da smesti svoju zadnjicu u udobnu fotelju..i vrlo je neobicno kako je vreme prolazilo svako je postajao slican svom prethodniku..u startu ljubazni,fini i pre svega zaplaseni..e onda polako pocinju da rastu,zaboravljaju na osmeh i finocu..sledeca faza je zaboravljanje i osnovne kulture ..e onda sledi predposlednja faza kada polako dobijaju oblik azdaje i bljuju vatru,gaze sve pred sobom, ma cini mi se da bi jeli i zivu decu-a to je ona faza kada postaju paranoicni kao najtezi psihijatriski bolesnici- e na kraju nabiju glavu u svoje medjunozje i kao pokisli macori a bilo je i macaka napustaju svoje do tada udobne fotelje..
moj sef je ok, ali saradnici su mi balvani.... roll
na ja... aj sad preteruj..... wink

ja kad radim onda je ozbiljno, mogu se i radnici zezati do mile volje, al kad je ozbiljno.. onda je ozboljno.
za sve su potrebne granice i vazno da spoznaju gde su te granice.

da mogu naci bolju od mene.. otisli bi.

8)
ja bi se okrenu al sam se opasno usinuo,pa mi treba iskusna maserka da me vrati u zivotSmile))AJ OZBILJNO LJUDI

okreni se! lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:59 pm.