Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

e ovako drugari jedna vrlo ozbiljna tema!posto se moji potstanari u glavi napokon probudili,ja resio da smislimo kako da ozenimo "USAMLJENOG",tj da mu nadjemo zence neko ubavo!!P.s mico,kontra i plava za vas pravila ne vaze vi ste neozbiljneSmile))
ja sam samo doshla po poljuMbac ako ima, netje se zenim lol
Mozda covek nece da se zeni?! roll

winklol
ja sam samo doshla po poljuMbac ako ima, netje se zenim lol
Smile))

winklol

Eto, neko se još uvek seća da ja nemam nameru da se ženim u skorije vreme...premlad sam ja za to. Kao što sam rekao kada sam pre 5 meseci došao ovde, tražim devojku za dugu vezu, kratku vezu ili sex, zavisno od toga šta od devojka želi. Brak, bar zasad, ne dolazi u obzir Smile

winklol

Eto, neko se još uvek seća da ja nemam nameru da se ženim u skorije vreme...premlad sam ja za to. Kao što sam rekao kada sam pre 5 meseci došao ovde, tražim devojku za dugu vezu, kratku vezu ili sex, zavisno od toga šta od devojka želi. Brak, bar zasad, ne dolazi u obzir Smile
Vidi ti ovog avanturiste i bludnika! Iskoristi pa baci? Hm, još jedan jebač - presretač.

winklol

lollollol

winklol

Vidi ti ovog avanturiste i bludnika! Iskoristi pa baci? Hm, još jedan jebač - presretač.

Znaš, "koristio" bih devojku onoliko koliko bi ona htela, a "bacio" bih je kad joj dosadim. Izuzev ako bi se brže ispostavilo da imamo nekih nepremostivih razlika wink
... Il bi ona tebe................... lollollol

Pa, to je to, rado bih voleo da me neka lepa "iskoristi" :D

Sve zavisi kako. 8)

Posle nekih koristi............... nesh se ni malo smijat! lol

Sve zavisi kako. 8)

Posle nekih koristi............... nesh se ni malo smijat! lol

Nek traje, dok traje wink

e ovako drugari jedna vrlo ozbiljna tema!posto se moji potstanari u glavi napokon probudili,ja resio da smislimo kako da ozenimo "USAMLJENOG",tj da mu nadjemo zence neko ubavo!!P.s mico,kontra i plava za vas pravila ne vaze vi ste neozbiljneSmile))

sto ja ne vazim... shock ajd razumem za Micu ali sto bre ja, jel ti znas kako sam ja vredna evo bas pogacice pecem i kuvati umem i svasta nesto lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:08 pm.