Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko daleko ste spremni ici za voljenu osobu ?
Pod to " Koliko daleko ? " Spada i to da oprosite prevaru, napustite rodbinu i bliznje svoje, svoj dom , zemlju i slicno....
Pod to " Koliko daleko ? " Spada i to da oprosite prevaru, napustite rodbinu i bliznje svoje, svoj dom , zemlju i slicno....

...druze,
prevara postoji samo ako si svedok tome.rekla kazala se u tu kategoriju ne broji.ako si svedok,pomiris se sa tim na nacin,da je to ipak njen izbor.platis pice,ustanes i odes.
zbog ljubavi napustiti dom,porodicu,bljiznje svoje,zemlju...ukoliko je ta ljubav vredna toga da.ali,ukoliko sve to radis ili neko radi zbog zaljubljenosti,kajanja ti nece ne nedostajati.....za zenu koju volis i koja te voli ne postoje merne jedinice...to je otvorena kategorija.....

...druze,
prevara postoji samo ako si svedok tome.rekla kazala se u tu kategoriju ne broji.ako si svedok,pomiris se sa tim na nacin,da je to ipak njen izbor.platis pice,ustanes i odes.
zbog ljubavi napustiti dom,porodicu,bljiznje svoje,zemlju...ukoliko je ta ljubav vredna toga da.ali,ukoliko sve to radis ili neko radi zbog zaljubljenosti,kajanja ti nece ne nedostajati.....za zenu koju volis i koja te voli ne postoje merne jedinice...to je otvorena kategorija.....

Ljepo receno. I u potpunosti se slazem sa tim svim...
Ma da ja licno mislim da nije bas zbog ljubavi vredno napustiti svoj dom, bliznje svoje i.t.d.... Jer prava ljubav traje od Godinu do Dve god. Posle samo postaje navika... Ali zelim da cujem i druge Smile
Hvala na odg.
napustila sam pre mnogo mnogo godina sve zbog ljubavi , posle 20 godina se zavrsila razvodom , ponovo sam u ljubavi sa drugim chovekom i ponovo bih napustila sve, ili volim ili ne volim, ne pravim rachunice od toga, moze da traje godinu dve tri ili trideset svejedno je...neko reche davno " kad bih znala gde bih pala tu bih sela" ...
napustila sam pre mnogo mnogo godina sve zbog ljubavi , posle 20 godina se zavrsila razvodom , ponovo sam u ljubavi sa drugim chovekom i ponovo bih napustila sve, ili volim ili ne volim, ne pravim rachunice od toga, moze da traje godinu dve tri ili trideset svejedno je...neko reche davno " kad bih znala gde bih pala tu bih sela" ...

znala sam da si mi sestra slatka moja.. wink

znala sam da si mi sestra slatka moja.. wink

sam tachno primetila po frizuri da lichimo roll
Najdalje bih otisao do najblize pijace.Nisam siguran da bih se i vratio lol
sa kraja na kraj sela,sa kraja na kraj grada,sa kraja na kraj drzave,sa kraja na kraj kontinenta,sa kraja na kraj okeana..... lol

Prevaru bih lako oprostio, ali ako bi je ona ponovila sa istim čovekom, e to bi mi već smetalo, jer bi to značilo da bi između njih moglo da bude i nešto više od sexa.
Zbog braka sa voljenom ženom bih možda i napustio svoj dom i zemlju. Ali, radi viđanja sa ženama zasad nisam spreman da idem dalje od šire teritorije Beograda. Za razliku od muškaraca, žene su često nepouzdane, pa ne bih da dođem u situaciju da me ispale.
Uzgred, primetio sam da mnoge forumašice gore od želje da me vide obrijanog. Ako se nekad nađe neka dovoljno lepa, možda bih zbog ljubavi otišao čak toliko daleko da bih se posle prve noći provedene s njom čak i obrijao u njenu čast, naravno ako baš bude insistirala da me jednom vidi bez brade wink

Udala sam se i samim tim cinom sam se oprostila sa porodicom svojom...godinu dana oni nisu hteli da cuju za mene.Bila je to teska godina ..sa majkom i danas nisam bas u nekim najjj odnosima,cisto poslovno.A sve to zbog ljubavi.Mlada sam se udala,napustila fakultet..nije on bio prilika za mene-njihove reci.Hvala Bogu sada je sve drugacije...trebalo im je sedam godina da shvate da je on pravi covek za mene...Zbog ljubavi -i u vatru ,i u vodu..I da se vrati to vreme pre sedam godina,isto bih postupila...iako sam prosla pakao dok nije doslo sve na svoje mesto!!!
Treba slediti srce al ni mOzak nije bezZnačajan.
Babu, dedu, mamu, tatu, sestre, bracu...pa cak ni dete ....ne mozemo da biramo......A volimo ih neizmerno i bezuslovno....

Ako je partner jedino sto mozemo da biram ....Onda cu sve da uradim za njega.... ali morace i on isto toliko. Ja nisam od onih koje ne traze nista za uzvrat....TRAZIM pozrtvovanost i posvecenost....
Smatram da sve zavisi od situacije koja se desi. Nikad ne znaš kakav izbor život može postaviti ispred tebe. Mislim da je najvažnije da izbor bude naš!! Npr., nije isto kada napustite sve jer partner zahteva to od vas, i vi to radite samo da mu udovoljite,iako se ne slažete sa tim, i kada uradite to jer to baš vi želite, zar ne? ...Apsolutizam životnih principa ( "nikad", "uvek", "sve"Wink veoma lako ume i da bude srušen.
Шта ћеш! Ишао сам 27 пута за Москву због једне мачке!

(http://www.superblesk.narod.ru/3614_103.jpg)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:35 am.