Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vikala je u transu dok sam je extra zadovoljavao zguza, sva znojava, i glasno dahtala i vrishtala a ja joj ga zabijam sve brze i jache! NEMOJ GA VADITI, molila me, a ja sam ga morao na svakih nekoliko minuta vaditi da ga hladim ledom jer joj je pica bila veoma vrela! Kada sam se umorio sama se nabijala a rukom mi stezala jaja, i kada sam svrshio u nju bila je srecna i poljubila me, i opet rekla Nemoj ga vaditi, neka se digne dok je unutra. I tako 4 puta.
cinjenica je da englezi najbolje opisuju ljudsko ponasanje, pa i seksualno ponasanje muskih i zenskih jedinki homo sapiensa...
trazio sam po svojoj engleskoj literaturi ali nige nisam nasao pojam ``extra zadovoljavanje``.

:?
cinjenica je da englezi najbolje opisuju ljudsko ponasanje, pa i seksualno ponasanje muskih i zenskih jedinki homo sapiensa...
trazio sam po svojoj engleskoj literaturi ali nige nisam nasao pojam ``extra zadovoljavanje``.

Bože moj, jezik je kao organizam, stalno se razvija i evoluira. Možda ga neki sexolozi budu uskoro citirali. Khm, termin 'extra zadovoljstvo' uveo je veliki mislilac Banovan početkom 21 vijeka i označava...
pa ne znam, ja bi ga vadio izmedju, zalozio otvoreni kamin, okrenuo bundeve koje se peku, dolio malo vina, promenuo plocu...
dosadno mi, ako ga dugo drzim unutra...
pa ne znam, ja bi ga vadio izmedju, zalozio otvoreni kamin, okrenuo bundeve koje se peku, dolio malo vina, promenuo plocu...
dosadno mi, ako ga dugo drzim unutra...
haha razumem te u potpunosti mogao bi usput komsinici i drva da iscepasSmile)
Vikala je u transu dok sam je extra zadovoljavao zguza, sva znojava, i glasno dahtala i vrishtala a ja joj ga zabijam sve brze i jache! NEMOJ GA VADITI, molila me, a ja sam ga morao na svakih nekoliko minuta vaditi da ga hladim ledom jer joj je pica bila veoma vrela! Kada sam se umorio sama se nabijala a rukom mi stezala jaja, i kada sam svrshio u nju bila je srecna i poljubila me, i opet rekla Nemoj ga vaditi, neka se digne dok je unutra. I tako 4 puta.

ae nemoj da lazes ovde!!! Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
I tako 4 puta

a zašto baš četiri?............Smile))
aooo,moja godisnja norma Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
aooo,moja godisnja kvota Tongue

xaxaxaxaxaxaxa joooooooooooooooj ludaka.................Smile))
aooo,moja godisnja kvota Tongue

xaxaxaxaxaxaxa joooooooooooooooj ludaka.................Smile))

nije ludak no siromahhh lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
lemonče, a šta će on u tebe?................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:11 pm.