Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nakon dugo godina jedino secanje na nju je bilo na njenu mekanu belu kozu. Kada mi je njena cerkica prishla na Kalemegdanskoj klupi i duvala mi balonchice od sapunice u lice, i kada je ona prishla i videla me, odmah sam se setio toga. Kaze da se razvela, da je sama, pa ajd da popijemo kafu.
Tih dana sam se bash iskuckao sms i naprichao. Veoma brzo sam osetio da su ostali delovi strasti ka njoj. Sutra je 8. Mart. Cerkica je kod babe, vechera u gradu? Dil. A posle mozesh da dodjesh i vidish gde zivim.
...Bog mi je svedok,da se trudim..ali mi ne ide.
batice,sta pokusavas da nam kazes?
kindapovan si? neko ti preti?zaljubljen si?.........trudim se,majke mi Unhappy
Ruke su joj ostale mekane, i lice. Da ne davim, nakon dodira i mazenja sam joj krljnuo zvaku. Odeveni bejasmo na kauchu neko vreme. Kada sam joj skinuo dobar deo odece, bejashe mi krivo shto je svetlo upaljeno... Njema smezurana koza na zadnjici i stomaku delovala je na mene kao brom. Sva se nekako sasushila... ogrubela. Lomio sam se, shta dalje? Zelim li je, ili ne?
...pa batice kad si vec dosao dotle,stisni zube i idi do kraja.
ne dozvoli,da zbog tebe i tvog loseg stomaka,jedna dama ostane da pati. i ? sta bi dalje....? :?
ebiga, tako ti je kad se seksa bez emocija radi recki... posle bude bljak, a nekad i na pocetku...
Ugasih svetlo, ali ugasila mi se i zelja. Videla je to, i dohvatila me usnama gde sam najosetljiviji. Uh, bash ume to... Da, ipak zelim seks sa njom. Taman sam se opet erektovao, kada chuh pitanje... Ma, odgovoricu ti posle. O da, sve je umela dobrano. Miris ruza u vazi i buka sa auto-puta, jedan njen odglumljen orgazam, dva puta me dizala, i pripila se uz mene cuteci.
... :D to lafe!!! nema nazad,samo napred!
a kako si me bio prepao,auu!neka si,tako to rade muskarci.
Odgovorih joj na pitanje, koje je glasilo Shta posle? Ne znam. Ni seks, ni ona, ni ja, ni situacija, nishta nije bilo kako pomislih da ce biti dok pismo kafu na Kalemegdanskoj terasi... Taj trenutni udar emocija bio je samo odraz secanja. Osecao sam se prazno. Rekoh joj to. Ali ona nada da ce biti bolje me navela da se opet vidimo.
Odgovorih joj na pitanje, koje je glasilo Shta posle? Ne znam. Ni seks, ni ona, ni ja, ni situacija, nishta nije bilo kako pomislih da ce biti dok pismo kafu na Kalemegdanskoj terasi... Taj trenutni udar emocija bio je samo odraz secanja. Osecao sam se prazno. Rekoh joj to. Ali ona nada da ce biti bolje me navela da se opet vidimo.

...jebote,pa ti si samaricanin! shock
Drugi put i jeste bilo drugachije, ali ne i bolje. Da je to bila zena koju sam tek tada upoznao, odlepio bih za njom. Jebene kochnice u glavi. Nisam zeleo da seksualno iskorishcavam samohranu majku, nije mi vishe smetala njena narandzina koza, vec narandza ispod koze. Svaka poza mi je prijala, njena vrelina i pokreti, ali nakon toga... buljim u plafon.
....brate,dao si sve od sebe,sta ces.
ako si samaricanin,nisi madzionicar......kad nema hemije,sve sama mehanika.
Treci put je to bilo nekako brzinski, ni ona vishe nije zelela da se trudi. Nedugo zatim, mozda mesec dana, mi je javila da joj je rodj cerkici, pa mogu da svratim uveche bice tu i izvesni tip sa kojim se vidja sada. Odnesoh joj igrachku na posao, neka hvala, ne volim guzve.
spasio te taj lik,cetvrti put bi uradio neki zlocin,kako bi izbegao eventualni peti.vidi,sve si uradio vise ili manje ok. ali ono sa porukama(sms) daj,pa nisi dete.....
Ali ti jesi dete, i svako kome su zabavni tvoji klinachki komenti ovde Wink Da ne kapiram tvoju zelju koja glasi PRIMETITE ME, objasnio bih ti da tada nisu postojali besplatni minuti, i da mi je drago da si jedan od gomile mojih fanova ovde Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:27 am.