Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ajmo jedna lepa temica i da vidimo hrabre muskarce.. sta imate reci o ukusu zene??? Kako vam se dopada ukus zene u vasim ustima, ili mozda nekako drugacije vidite taj ukus zene?
....Ume da ostavi ukus gorkog badema na mojim usnama. Uhvacen u prolazu odsjaj buduceg osmeha .Tragove bivsih ljubavnika. Neke nedovrsene noci u kojima se probudi uzasnuta i sama. Jezikom upoznajem njeno budjenje, i prvo otvaranje ociju, i nemir. Ako nastavim da je ljubim, prepoznajem sve ono sto je cini sretnom u tom sto je razara.

Prepoznam i ukus sebe u njoj, u tragovima koje mi ostavlja da je lakse pratim, u skrivenim zamkama koje mi postavi da me uhvati, zarobi, zadrzi, veze za sebe a zatim odgurne, otkloni od sebe kao zver. Upija u sebe moj ukus kao sto i ja upijam njen. Negde se pomesaju u zajednickoj gozbi, a negde ne mogu da razlucim gde ciji pocinje a gde se zavrsava.

I kad ode od mene u neki novi nemir, umem zaboraviti sve od nje, i poslednje njeno zrnce hrane, ali ne i taj ukus gorkog badema na mojim usnama. Neizbrisiv je jednom kad se mi utisne, kao njen zivi pecat....
Ukus zene obicno ne vidim roll

Reklo bi se da okusim... wink
Lepe žene me privlače svojim izgledom, ali nisam neki ljubitelj ljubljenja, a kamoli drugih oblika dodirivanja žena ustima roll
Zezas Usamljeni wink

Ne zezam. Inače, zna se već čime bi ih ja rado dodirnuo, ali to nije tema ove teme winklol
Lepe žene me privlače svojim izgledom, ali nisam neki ljubitelj ljubljenja, a kamoli drugih oblika dodirivanja žena ustima roll

Sad mi je jasno zasto nemas devojku. wink

P.S. Postoje i one zene koje se ne ljube... jesi li probao da im se obratis?! roll

Sad mi je jasno zasto nemas devojku. wink

Nije to zbog toga wink

P.S. Postoje i one zene koje se ne ljube... jesi li probao da im se obratis?! roll

Nemam ja ništa protiv nešto malo ljubljenja, pod uslovom da je npr. u obraz ili kosu...ali u usta baš nešto i ne volim, ali bih otrpeo. Inače, znam na koje ti ženske aludiraš u ovoj poruci, ali takve me ne interesuju Tongue
eh kad je smuvas... svo to udvaranje, flert...
onda prvi poljubac...
ukusa nikotina...

neopisiv dozivljaj!
lol

Nemam ja ništa protiv nešto malo ljubljenja, pod uslovom da je npr. u obraz ili kosu...ali u usta baš nešto i ne volim, ali bih otrpeo. Inače, znam na koje ti ženske aludiraš u ovoj poruci, ali takve me ne interesuju Tongue

Obraz... kosa za to devojke imaju mame, tate, sestre, bracu... Tongue moraces da se menjas, ako mislis da bilo koju devojku na duzi vremenski period zadrzis pored sebe. wink
onda prvi poljubac...
ukusa nikotina...

neopisiv dozivljaj!
lol

To iskustvo progovara iz tebe. winkTongue
onda prvi poljubac...
ukusa nikotina...

neopisiv dozivljaj!
lol

To iskustvo progovara iz tebe. winkTongue

da, da...
lol
onda prvi poljubac...
ukusa nikotina...

neopisiv dozivljaj!
lol
neprocjenjivo. Master card. Tongue
Ima tu razniH mirisa, o Ukusima se ne Raspravlja.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:34 am.