Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...mislim,da je to problem.uznemirili smo naseg poltergeista,koji nam na veoma orginalan nacin,daje do znanja,da je veoma ljut i da nas sve prezire.pokazuje svoju nadmoc u odnosu na sve nas.on je po malo ljut,po malo sarkastican,po malo duhovit.....menja svoja raspolozenja,ali bez obzira kako je raspolozen,on apsolutno vlada forumom.
sta se to desilo? kako smo uznemirili naseg poltergeista?da li se neko od nas ogresio od nekoga,kome su poltergeisti prijatelji?
on menja svoja imena i aktivnosti na forumu,administracija je pred njim nemocna.sto ukazuje da je neko omalovazio nekoga,ko se sada svim silama trudi da pokaze,koliko on ili ona ustvari kontrolisu forum.
mislim da je jedini nacin,ruka.ispruzena ruka i pokusaj rukovanja sa nasim poltergeistom
lol poti ajmo iz pocetka,evo ja cu da budem posrednik izmedju tebe i foruma,ok.
i samo za tebe........
rollrollrollroll

kako da doprinesem akciji?? Smile )))
Cekajte, idem i ja!!!
...pa moramo detektovati sta to uznemirava duha....pa polako.
obicno se jave gada je neka kosmicka nepravda ucinjenja.
....oraspolozimo ga,pokazimo da smo mi svi bez obzira na nase razlicitosti ustvari nezlonamerni.
Pojma nemam kakvi su "vjetrovi" duvali zadnjih dana roll

Moracu da svracam cesce Smile)), uvijek sam neupucena Unhappy
Cekajte, idem i ja!!!
Pojma nemam kakvi su "vjetrovi" duvali zadnjih dana roll

Moracu da svracam cesce Smile)), uvijek sam neupucena Unhappy

ma nema veze,od tebe se ocekuje da samo budes lepa.sasvim dovoljno.svojom pojavom i nas poltergejst ce biti mirniji.

ma nema veze,od tebe se ocekuje da samo budes lepa.sasvim dovoljno.svojom pojavom i nas poltergejst ce biti mirniji.[/quote]

Ja sam uvijek lijepa oopsoopsoops i fina Smile))
Cekajte, idem i ja!!!

ma nema veze,od tebe se ocekuje da samo budes lepa.sasvim dovoljno.svojom pojavom i nas poltergejst ce biti mirniji.

Ja sam uvijek lijepa oopsoopsoops i fina Smile))[/quote]
...mila pa o tome ti pricam..... wink
Ja nisam lep čakštaviše ružan sam i deb'o al evo ću ga vodim na pivo samo da počne da piše normalno ..................a već sam mu to obećavao i kurave pride :?

Ja sam uvijek lijepa oopsoopsoops i fina Smile))

...mila pa o tome ti pricam..... wink[/quote]

oopsoopsoops

Jesi li i ti lijep i fin kad hoces? Smile

wink
Cekajte, idem i ja!!!
Ja nisam lep čakštaviše ružan sam i deb'o al evo ću ga vodim na pivo samo da počne da piše normalno ..................a već sam mu to obećavao i kurave pride :?

pa mojne da ga lazes!
sa njim moramo lepo,iskreno,kaosa pravim drugom.
evo ću mu poklonim teglu ajvara................Smile))
idemo polako,odobrovoljavamo ga ili je.

...ti si ga przila?

tjuti, dala si mu i prosli put! Mozda bes njega ne voli roll
Cekajte, idem i ja!!!

tjuti, dala si mu i prosli put! Mozda bes njega ne voli roll

pa šta ondaK da mu dam

ajd evo imam pekmez od kajsija il šljiva................. pa neka sam izabere...................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:24 pm.