Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Samo da znate da mi je posisala zadnju kap sperme, cedila mi racku i jaja rukama dok je sisala i gutala, to je bilo za ful respekt, sa onako malim ustima progutati ga celog a nije mi mali, ma kad zena voli da ga pushi i uziva u tome pa josh zna dobro da ga blajva uh, to je bolje od jebanja, bash. A ne bih je ni upoznao da nije bilo bombardovanja. Dobro je shevila al je pushila ZA MEDALJU! Josh osecam njen vatreni jezik na glavicu.
A nekako se i pogodilo da svrshavam kada grune detonacija bombi, ma super, najbolje neshto!
Imao sam i ja slično iskustvo samo nije bilo sklonište i bila je crnkinja nikad lepša, sise perfektne bulja jooooj nikad bolju nisam vid'o, ma sve se namestilo da ne poveruješ radila je radnju ko profi al me sjebo komsija,crko dabogda vozi nekog raspalog keca nama auspuh i turira ga ujutro pa me probudio,kakav je to san bio eeeh. :? :?
a posle trazila:
-Poljubi me, dragi?

roll

lol
Gorki jesi vido da me skot probudio nisam ni svršio a garant bi je poljubio znaš kakva je riba bila roll
strasno!

ja volim kad joj pridjem odpozadi, poljubim je u vrat i istopi se ki sladoled!

lol
sam tachno znala da tje shirite ovu boleshtinu od teme evil
A nekako se i pogodilo da svrshavam kada grune detonacija bombi, ma super, najbolje neshto!

i kad je prestalo da gruva, ti presto da svršavaš...... el si zato plav?...... e muka je i to...............Smile))
al se ti zeno razbiruvash u tej problematike shock
Samo da znate da mi je posisala zadnju kap sperme, cedila mi racku i jaja rukama dok je sisala i gutala, to je bilo za ful respekt, sa onako malim ustima progutati ga celog a nije mi mali, ma kad zena voli da ga pushi i uziva u tome pa josh zna dobro da ga blajva uh, to je bolje od jebanja, bash. A ne bih je ni upoznao da nije bilo bombardovanja. Dobro je shevila al je pushila ZA MEDALJU! Josh osecam njen vatreni jezik na glavicu.

Pi,kad sam se ja khurcio da sam hrabar pa nisam iso u skloniste ,tako mi i trebaa evil
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Toliko dobro mi ga je pushila da sam napisao njen nadimak na zidu sklonishta da se pamti.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:03 am.