Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

cuo sam da dolaze peppersi u bg i poludeo od srece,ali nista nije zvanicni i n ista nema na njihovom sajtu i u fan clubu...zna li ko nesto o tome,naravno nezvanicno
zna li ko nesto o tome,naravno nezvanicno

pravo da ti kažem, nako nezvanično, pojma nemam...............Smile))
hvala ti micoDA,nikada ti ovo necu zaboraviti...saljem ti jedno virtuelno HVALA NIZASTA
hvala ti micoDA

ma nema problema............samo se meni obrati, ako ti jo5 zatreba neakva pomoć................Smile))
E...A PAZI SAD SHTA SAM JA CHULA!KAO BIT CE U INDJIJI (MESTO IZMEDJU N.S. I B.G.-A)/ALI JE ISTO NEZVANICHNO I NARAVNO NIKO NISHTA NE ZNA.ALI!KAPIRAM AKO CE IGGY DA DODJE U ZRENJANIN I TRICKY(A MOZDA I MASSIVE ATTACK)/ZASHTO NE BI ONDA PEPERSI DOSHLI U INDJIJU...ETO/SAMO TOLIKO MOGU Z SADA DA TI POMOGNEM!Wink
E...A PAZI SAD SHTA SAM JA CHULA!KAO BIT CE U INDJIJI (MESTO IZMEDJU N.S. I B.G.-A)/ALI JE ISTO NEZVANICHNO I NARAVNO NIKO NISHTA NE ZNA.ALI!KAPIRAM AKO CE IGGY DA DODJE U ZRENJANIN I TRICKY(A MOZDA I MASSIVE ATTACK)/ZASHTO NE BI ONDA PEPERSI DOSHLI U INDJIJU...ETO/SAMO TOLIKO MOGU Z SADA DA TI POMOGNEM!Wink

Indjija kazes?
Navodno dolaze u ZR na Roud Fest u junu ....
znam gde je indjijaSmilema i u kosovsku mitrovicu(na albanski deo)da dodju ja idem,moram...cuo sam za taj festival u zrenjaninu,ali ne znam nista vise od toga da ce biti tamo...
Sting se zatelebao u neku ovdashnju cicu, pa pravi koncert u Kuchevu, selo Kuchajna, zajedno sa Sashom Matitjem.
Tako da nishta nije nemogutje!

sve je moguce sem drvenog sporeta i stakleh gaca,ali i drveni sporet je moguc,ali hoce da se zapali...
Rece li iko da su u opticaju datumi 26. juni i 1. juli?
A MOGUCHE!NEGO DA SE MI DOGOVORIMO NESHTO.KO BUDE PRVI IMAO NEKE KONKRETNIJE INFORMACIJE/OTVORI TEMU OVDE ILI NEKI POSTIC NAPISHE I TO JE TO.O.K.?Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:02 am.